ČSOB

ČSOB

Global System Administrátor Praha/Ostrava

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 5

Společnost

ČSOB

ČSOB

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha 5

Tato pozice byla obsazena!

Když se řekne ČSOB, představí si mnozí prostě banku a práci v ní jako práci za přepážkou. O nabízení bankovních produktů klientům to ale vůbec není. V dnešní době chytrých řešení je banka i technologickou firmou, která nesmí zaspat ani minutu. Do skupiny ČSOB kromě jedné z největších bank v Česku patří také finanční specialisté jako Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, ČMSS, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, Asset Management, ČSOB Factoring a skupina Patria. Bankovní služby poskytují pod značkami ČSOB a Poštovní spořitelna. Součástí skupiny jsou také Ušetřeno.cz a Top-pojištění.cz. Skupina ČSOB patří do belgické skupiny KBC.

Popis pozice

Hledáme Systém administrátora do globálního týmu, který se účastní nadnárodních projektů v rámci skupiny KBC. Jsme jeden z mála týmů, kde každodenně využijete angličtinu.

Jsme v Praze i v Ostravě, je tedy na vás, kterou lokalitu si vyberete

Co budete dělat?

  • Rozvoj platformy ServiceNow
  • Návrh architektury ServiceNow
  • Spolupráce na formování projektového portfolia svěřené oblasti
  • Plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů
  • Koordinace strategických aktivit s ostatními odděleními ICT i banky
  • Účast na nadnárodních projektech v rámci skupiny KBC

Co u nás získáš

  • Jsme flexibilní - Je na vás, zda budete pracovat z pohodlí své gauče nebo gauče v práci.
  • Naplno využijeme vašeho potenciálu, získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Poskytujeme vzdělávání - technické i netechnické
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
  • Máme obvyklé benefity 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, navíc poskytujeme:
    • cafeterii nastavenou na míru (8.000 Kč za rok)
    • 5 dní sick day
    • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

Vítané zkušenosti

  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost se ServiceNow nebo jinými ITSM platformami
  • Znalost JavaScript podmínkou
  • Znalost ITIL
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Prezentační a argumentační schopnosti
ČSOB

ČSOB

  • Praha 5
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.