ČSOB

ČSOB

Business Analytik/Team Leader - Smartbanking

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 5

Společnost

ČSOB

ČSOB

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha 5

Tato pozice byla obsazena!

Když se řekne ČSOB, představí si mnozí prostě banku a práci v ní jako práci za přepážkou. O nabízení bankovních produktů klientům to ale vůbec není. V dnešní době chytrých řešení je banka i technologickou firmou, která nesmí zaspat ani minutu. Do skupiny ČSOB kromě jedné z největších bank v Česku patří také finanční specialisté jako Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, ČMSS, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, Asset Management, ČSOB Factoring a skupina Patria. Bankovní služby poskytují pod značkami ČSOB a Poštovní spořitelna. Součástí skupiny jsou také Ušetřeno.cz a Top-pojištění.cz. Skupina ČSOB patří do belgické skupiny KBC.

Popis pozice

  • Vedení týmu interních a externích kolegů a být jejich oporou
  • Mentoring nových kolegů
  • Aktivní propojování mobilního týmu s businessem
  • Vyřizování nových požadavků na alokace a správa současných
  • Součinnost se zadavateli při vytváření nových možností rozvoje
  • Sledování trendů, inovací a jejich uplatňování v praxi
  • Příprava hrubého popisu alternativ řešení z pohledu IT systémů
  • High-level odhady pracnosti za všechny zúčastněné role na straně IT a odhady časování projektu
  • Konzultační role při následujících fázích projektu: design, vývoj, testování
  • Analýza business požadavků a jejich transformace do funkčního zadání

Co u nás získáš

  • Práce s moderními technologiemi, které se neustále rozvíjejí a mají budoucnost
  • Pořádáme IT Business analytická fóra, kde se přiučíte a inspirujete se
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí
  • Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • Pravidelný home office, který opravdu dostanete
    • cafeterii nastavenou na míru
    • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
    • 5 dní zdravotního volna

Vítané zkušenosti

  • Zkušenosti se sběrem funkčních a nefunkčních požadavků, s přípravou analýzy pro mobilní vývoj na platformách iOS a Android
  • Vůdčí myšlení, chuť inspirovat a slaďovat tým (chuť organizovat týmové akce)
  • Znalost UML
  • Znalost technické angličtiny – čtení technických dokumentů
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Komunikační a argumentační schopnosti
  • Zkušenost z finančního sektoru velkou výhodou
  • Výhodou je znalost nástroje Confluence, Jira, Enterprise Architect, Excel
ČSOB

ČSOB

  • Praha 5
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...