ČSOB Pojišťovna

Právník/čka - senior

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Pardubice

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Pardubice

Pro klienty jsou na trhu už od roku 1992 a dlouhodobě si drží postavení jedné z největších českých pojišťoven. Svým klientům z řad jednotlivců i firem nabízí široké portfolio služeb, od cestovního a životního pojištění přes pojištění majetku až po internetové hrozby. Sídlí v Pardubicích a mají stovky poboček a kontaktních míst po celé republice. Kariéru ve firmě buduje téměř tisícovka zaměstnanců na obchodních i právnických pozicích, v call centru, administrativě a také jako likvidátoři nebo account manažeři. Najdete u nich i hodně specializované pozice jako jsou pojistní matematici nebo třeba specialisté v oblasti compliance a IFRS.

Popis pozice

  • právní podpora zejména pro oblast životního pojištění
  • zpracovávání právních stanovisek a rozborů v rámci působnosti právního útvaru
  • sledování a výklad legislativy a regulatoriky vztahující se k oblasti pojišťovnictví
  • spolupráce s externí právní kanceláří v oblasti působnosti právního útvaru
  • příprava typových smluv a obchodních podmínek pojišťovny a zajištění jejich souladu s platnou právní úpravou
  • tvorba a připomínkování vnitřních předpisů a zajištění jejich souladu s platnou právní úpravou
  • zajištění právních školení v rámci pojišťovny
  • spolupráce v rámci komunity právníků finanční Skupiny ČSOB
  • spolupráce s kolegy v oblasti Compliance a auditu

Co u nás získáš

  • práci u stabilního zaměstnavatele
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání, odborného a kariérního růstu
  • pružnou pracovní dobu

A také spoustu benefitů, jako třeba:

  • 25 dní dovolené +5 dní zdravotního volna
  • E-stravenky
  • Benefit a MultiSport kartu
  • super výhodný mobilní tarif
  • příspěvek na životko a penzijko
  • zvýhodněné produkty celé ČSOB skupiny
  • spoustu zábavy na firemních akcích
  • a ještě mnohem více ...

Vítané zkušenosti

  • VŠ vzdělání právního směru
  • odborná praxe min 5 let, nejlépe v oblasti pojišťovnictví
  • zkušenosti s produkty v oblasti životního i neživotního pojištění
  • komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce s PC - aplikace MS Office
  • prezentační a argumentační schopnosti
  • samostatnost a schopnost sebeřízení
  • vynikající znalost institutů soukromého práva, zejména oblasti odpovědnosti
  • orientaci v hmotném i procesním právu, pečlivost, zodpovědnost a schopnost správného úsudku
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu