ČSOB Pojišťovna

Aplikační manažer – platby a pohledávky

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Pardubice

  • Finance, Pojišťovnictví
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Pardubice

Pro klienty jsou na trhu už od roku 1992 a dlouhodobě si drží postavení jedné z největších českých pojišťoven. Svým klientům z řad jednotlivců i firem nabízí široké portfolio služeb, od cestovního a životního pojištění přes pojištění majetku až po internetové hrozby. Sídlí v Pardubicích a mají stovky poboček a kontaktních míst po celé republice. Kariéru ve firmě buduje téměř tisícovka zaměstnanců na obchodních i právnických pozicích, v call centru, administrativě a také jako likvidátoři nebo account manažeři. Najdete u nich i hodně specializované pozice jako jsou pojistní matematici nebo třeba specialisté v oblasti compliance a IFRS.

Popis pozice

  • správa a rozvoj oblasti finančních toků v core systémech pojišťovny
  • analýza potřeb a příprava business specifikací úprav
  • úzká spolupráce s BUS zadavateli, IT dodavateli i aplikačními manažery jednotlivých systémů
  • mapování dokumentace současného stavu a tvorba návrhů pro zlepšení nebo optimalizace
  • účast na klíčových projektech pojišťovny
  • spolupráce na testování nových funkcionalit

Co u nás získáš

  • práci u stabilního zaměstnavatele
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost vzdělávání, odborného a kariérního růstu
  • pružnou pracovní dobu

A také spoustu benefitů, jako třeba:

  • 25 dní dovolené +5 dní zdravotního volna
  • E-stravenky
  • Benefit a MultiSport kartu
  • super výhodný mobilní tarif
  • příspěvek na životko a penzijko
  • zvýhodněné produkty celé ČSOB skupiny
  • spoustu zábavy na firemních akcích
  • a ještě mnohem více ...

Vítané zkušenosti

  • VŠ vzdělání - IT obor, případně SŠ vzdělání s praxí
  • analytické myšlení
  • schopnost tvorby finančních reportů (SQL podmínkou)
  • zkušenosti s implementací ekonomických systémů výhodou
  • znalosti z oblasti financí (platební styk, příjem plateb, reklamace plateb, vratky, zpracování pohledávek atd.)
  • zkušenost s pojišťovnictvím výhodou (produkty, životní cyklus smlouvy)
  • znalost výměnných datových formátů výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost testování nových funkcionalit v různých aplikacích
  • schopnost čtení procesních diagramů (UML, BPMN výhodou)
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu