CPI Property Group

Odborný Asistent/ka výkonného ředitele

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 40K / měsíc
  • Praha 1 - Nové Město

  • Komerční reality, Residential Real Estate
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

Z původně ryze české společnosti, která odstartovala svou dráhu na realitním trhu v 90. letech, je dnes CPI Property Group jedním z nejvýznamnějších mezinárodních hráčů na poli realitních investic v Evropě. Působí celkem ve 12 evropských zemích, největší část portfolia najdete v Česku, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Vlastní stovky společností a celková aktiva přesahují 242 miliard korun. Zabývají se hlavně retailem, kancelářskými prostory, hotely a nájemním bydlením. V praxi to vypadá tak, že koupí a zrekonstruují nebo postaví budovu, kterou pak spravují a pronajímají. Jejich cílem je mít plně pronajaté budovy plné spokojených nájemců, čímž zvyšují tržní hodnotu nemovitostí a maximalizují příjmy z pronájmů.

Popis pozice

  • Administrativní podpora výkonného ředitele
  • Zpracování podkladů, příprava prezentací
  • Zpracování finančních analýz a reportů
  • Spolupráce při přípravě a realizaci projektů
  • Práce ve firemních aplikacích a systémech

Co u nás získáš

  • Pestrá práce v největší realitní skupině v ČR
  • Možnost profesního růstu
  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy na Národní třídě
  • Zaměstnanecké benefity – 5 týdnů dovolené, 5 sick-days, příspěvek na stravování, příspěvek na PP nebo ŽP, dotovaná karta Multisport, výuka cizího jazyka a další

Vítané zkušenosti

    • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
    • Analytické a logické myšlení
    • Schopnost rychlé orientace v IT systémech a firemních procesech
    • Velmi dobrá znalost s MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
    • Komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem
    • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita, flexibilita, chuť učit se
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu