Continental

Continental

Provozní elektrikář

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Otrokovice

Společnost

Continental

Continental

  • Automotive

Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. je součástí německého koncernu Continental, který je jedním z pěti největších dodavatelů automobilového průmyslu. Závod v Brandýse nad Labem vznikl privatizací části státního podniku PAL v pražských Kbelích. V roce 1997 začala výstavba nové budovy závodu v průmyslové zóně v Brandýse nad Labem, kam se výroba z původních prostor PALu přestěhovala v roce 1998. V důsledku rostoucího množství vyráběných produktů a nedostatečných výrobních kapacit byla v roce 2008 část výroby přesunuta do nově postaveného závodu, také v Brandýse nad Labem.
V současné době se každý závod specializuje na jiný druh výroby. Ve starším z obou závodů se dnes vyrábí elektronika pro interiéry automobilů – zmínit můžeme např. radio-navigační systémy, autorádia, palubní přístroje či ovládací panely klimatizací. Nově postavený závod se specializuje na výrobu mechanických součástí palivových systémů, konkrétně palivových dopravních jednotek. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu, neboť v současné době ve dvou závodech zaměstnávají téměř 1800 zaměstnanců. Jejich výrobky putují k zákazníkům do celého světa.

Popis pozice

  • Nastartujte svou kariéru v Continental Barum!Jsi elektrikář, orientuješ se ve výkresové dokumentaci? Pokud ano, pak hledáme právě tebe!
  • provádí, po stránce elektro, provozní údržbu strojů a zařízení
  • spolupracuje se strojní údržbou, případně dalšími kooperujícími útvary a zákazníky
  • zodpovídá za technický stav strojů a zařízení
  • provádí preventivní elektro a SW údržbu (zálohování řídících systémů)
  • analyzuje složitější závady dopravních, robotických a skladových systémů
  • komunikuje s domácími i zahraničními dodavateli

Co u nás získáš

    • 13. a 14. plat
    • dotovanou stravu až do výše 70% z celkové ceny oběda
    • zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
    • možnost dalšího odborného vzdělávání
    • práce s moderními technologiemi
    • 25 dní dovolené

Vítané zkušenosti

    • SŠ se zaměřením elektro
    • praxe výhodou
    • vyhlášku 50/78 Sb., § 5
    • znalost operačních systémů Windows
    • znalost řídících systémů Simatic, Beckhoff - výhodou
    • znalost frekventních měničů - výhodou
    • pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek
    • ochota pracovat ve směnném režimu
    • znalost anglického jazyka - výhodou
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu