Continental

Continental

Odborná stáž pro studenty VŠ

  • Částečný úvazek
  • Otrokovice

Společnost

Continental

Continental

  • Automotive

Společnost Continental Automotive Czech Republic s.r.o. je součástí německého koncernu Continental, který je jedním z pěti největších dodavatelů automobilového průmyslu. Závod v Brandýse nad Labem vznikl privatizací části státního podniku PAL v pražských Kbelích. V roce 1997 začala výstavba nové budovy závodu v průmyslové zóně v Brandýse nad Labem, kam se výroba z původních prostor PALu přestěhovala v roce 1998. V důsledku rostoucího množství vyráběných produktů a nedostatečných výrobních kapacit byla v roce 2008 část výroby přesunuta do nově postaveného závodu, také v Brandýse nad Labem.
V současné době se každý závod specializuje na jiný druh výroby. Ve starším z obou závodů se dnes vyrábí elektronika pro interiéry automobilů – zmínit můžeme např. radio-navigační systémy, autorádia, palubní přístroje či ovládací panely klimatizací. Nově postavený závod se specializuje na výrobu mechanických součástí palivových systémů, konkrétně palivových dopravních jednotek. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v regionu, neboť v současné době ve dvou závodech zaměstnávají téměř 1800 zaměstnanců. Jejich výrobky putují k zákazníkům do celého světa.

Popis pozice

Nabízíme širokou oblast spolupráce v průběhu vysokoškolského studia. Můžeš si vybrat z námi nabízených oblastí nebo přinést své vlastní téma. Preferujeme dlouhodobou spolupráci formou projektů.

Co Tě čeká:
  • Seznámení se s pracovním prostředím nadnárodní firmy a zkušenými lidmi v oboru.

    Zajímavá a zodpovědná práce na projektech v těchto oblastech:

  • Automatizace
  • Bezpečnost
  • Ekonomika
  • Ergonomie
  • IT
  • Konstrukce
  • Materiálové inženýrství
  • Průmyslové inženýrství
  • Strojírenství

Co u nás získáš

  • Možnost spolupráce na tvé bakalářské nebo diplomové práci.
  • Konzultace s odborníkem z praxe.
  • Možnost získání pracovních návyků, dovedností a praktických zkušeností.
  • Finanční odměnu a dotovanou stravu.

Pošli nám svůj životopis a upřesni oblast, o kterou se zajímáš na níže uvedený kontakt.

Vítané zkušenosti

  • Zájem o dlouhodobou spolupráci ve formě bakalářské práci, diplomové práci nebo účast na firemních projektech.
  • Touha získat nové zkušenosti.
  • Ochota přijít k nám jedenkrát týdně dle tvých časových možností studia.
  • Aktivní přístup k řešení problémů.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu