Comdata Czech

I ty můžeš patřit ke specialistům zákaznické linky VODAFONE!

  • Plný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Ostrava
  • Možnost pracovat příležitostně z domova
  • Bez dokladu o vzdělání
  • < 6 měsíců

  • Marketing a komunikace

  • Ostrava

Comdata jsou profíci na zákaznickou péči. Svým klientům, mezi které patří třeba Raiffeisenbank, Colonnade, Vodafone, O2 a kupa dalších, pomáhá se zákaznickou péčí, administrativou, ale taky s hledáním nových zákazníků. Denně prostřednictvím aktivních i pasivních telefonních linek mluví se stovkami lidí, kterým pomáhají řešit nejrůznější problémy a odpovídají na záludné dotazy. A občas zákazníkům sami zavolají s nějakou novinkou nebo výhodnou akcí.

Společnost má italské kořeny, 11 poboček v Česku a přes 1400 kolegů. Práce v Comdata není pro každého, ale o to více si ve firmě svých kolegů váží a nabízí jim spoustu zajímavých benefitů. Od roku 2019 se také aktivně hlásí k společenské zodpovědnosti a vznikem Comdata PRO pomáhá lidem se zdravotním znevýhodněním a omezením na pracovním trhu. V Comdata PRO už nabídli práci více než stovce lidem s OZP nebo OZZ.

Popis pozice

ŠANCE VE VODAFONE I BEZ PRAXE!

  • Hledáš zajímavou práci, kde nemusíš mít praxi?

  • Chceš se dostat do týmu skvělých lidí, ze kterých se stanou Tví přátelé?

  • Přemýšlíš o změně, ale bojíš se udělat krok kupředu?

  • S námi se bát nemusíš!

  • Hledáme zájemce o pozici specialisty pasivní linky, kdy zákazníci volají Tobě a řeší své požadavky týkající se nastavení jejich služeb. Nemusíš mít obavy, vše Tě naučíme na vstupním školení, které Ti proplatíme.

Jak bude vypadat Tvůj den?

  • Budeš odbavovat příchozí hovory zákazníků Vodafone a řešit jejich požadavky.
  • Ke spokojenosti zákazníka hledat nejlepší řešení šité na míru.
  • Účastnit se školení na rozvoj osobnostních i pracovních dovedností je také součástí Tvé náplně práce.

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Směnný provoz Po - Ne, 6:00 – 23:00 hod.
  • Po zaškolení mzdu 23.800,- (s bonusy a při odpracování všech směn).
  • Variabilní složku mzdy, kterou máme BEZ OMEZENÍ, výdělek tak je v Tvých rukou!
  • Bonus pro nováčky ve výši 12 000 Kč a přivydělat si můžeš i 10 000 Kč doporučením nového kolegy.
  • Kompletně neomezený tarif za symbolických 94 Kč/měsíčně.
  • Širokou škálu zajímavých zaměstnaneckých benefitů (25 dnů dovolené, stravenky, Multisport karta, Benefit karta, internet a digitální televize, 100 bodů do Vodafone Galerie a slevy u partnerských společností).
  • Možnost odkupu telefonů a zařízení za zvýhodněnou cenu, speciální nabídky slev pro rodinné příslušníky a známé.
  • Staneš se součástí super kolektivu (jsme mladí, starší, nejstarší - věk pro nás nehraje žádnou roli). Rádi se bavíme na firemních večírcích a akcích, které momentálně probíhají online. 😊
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Nástup: dle domluvy

Koho rádi přivítáme v našem týmu?

  • Komunikativního člověka, co rád mluví s lidmi a umí druhé nadchnout pro věc.
  • Kolegu, který ví, co je zodpovědnost a je časově flexibilní.
  • Někoho, kdo zná základy práce na PC.
  • Optimistu - máme rádi usměvavé kolegy :-)

KONTAKT
Comdata Czech a.s.
Alice Kubánková
774203499

  • Ostrava
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků