Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

SPECIALISTA PRO ROZVOJ TRHU - OLOMOUCKÝ KRAJ, ZLÍNSKÝ KRAJ

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Olomouc

  • Beverage, Logistika
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Olomouc

Tato pozice byla obsazena!

Přestože je tato společnost pojmenovaná po jednom z nejprodávanějších nealkoholických nápojů na světě, není Coca-Cola jediným produktem, který nabízí. V současnosti prodávají na českém a slovenském trhu 21 značek ve více než 60 variantách a příchutích, které přinášejí to pravé osvěžení v jakémkoli okamžiku. V rámci všeho, co dělají, kladou velký důraz na zodpovědnost k životnímu prostředí a snaží se o zajištění udržitelného rozvoje.

Popis pozice

Do našeho obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta jako zástup za mateřskou dovolenou na pozici Specialista pro rozvoj trhu, který by měl na starosti komunikaci s řediteli korporátních i státních institucí (podniky, závody, školy, úřady, nemocnice, ...) a rozvíjení trhu v segmentu nápojových automatů a kantýn. Vaším úkolem by byla jak akvizice, tak i péče o stávající zákazníky v daném regionu.

Mezi vaše odpovědnosti bude dále patřit:

  • Domlouvání schůzek se zákazníky a příprava na setkání (využití PowerPointu)
  • Vyjednávání podmínek
  • Zodpovědnost za plnění prodejních a instalačních plánů pro prodejní automaty ve svěřeném regionu
  • Zodpovědnost za rozvoj profitability prodejních automatů (nejvhodnější a dominantní umístění)
  • Informování zákazníků o novinkách, promočních akcích a o změnách cen a sortimentu
  • Administrativa související s chodem svěřeného regionu/portfolia zákazníků

Co u nás získáš

  • Máte schopnost komunikovat s obchodními partnery na různých úrovních řízení
  • Máte ideálně prodejní zkušenosti (B2B prodej) a prokazatelné výsledky
  • Umíte si stanovovat priority v denních aktivitách, máte sebekontrolu, dobrý time management, umíte plánovat (dlouhodobě / krátkodobě)
  • Máte základní znalost obchodní matematiky a technologií
  • Máte SŠ/VŠ vzdělání – vhodné, i pokud jste čerstvými absolventy VŠ
  • Vlastníte ŘP sk. B, jste aktivními řidiči (a rádi řídíte)
  • Bydlíte v daném regionu

    V případě úspěšného postupu do dalšího kola, budete vyzváni k vyplnění videodotazníku, který je dalším krokem ve výběrovém řízení.

Vítané zkušenosti

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Poznání a porozumění procesů v dynamickém korporátním prostředí
  • Motivující systém finančního hodnocení
  • Zaškolení a profesionální tréninky na podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • Další benefity: mobilní telefon; iPad
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.