Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

AREA SALES MANAGER

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Beverage, Logistika
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Přestože je tato společnost pojmenovaná po jednom z nejprodávanějších nealkoholických nápojů na světě, není Coca-Cola jediným produktem, který nabízí. V současnosti prodávají na českém a slovenském trhu 21 značek ve více než 60 variantách a příchutích, které přinášejí to pravé osvěžení v jakémkoli okamžiku. V rámci všeho, co dělají, kladou velký důraz na zodpovědnost k životnímu prostředí a snaží se o zajištění udržitelného rozvoje.

Popis pozice

Role Area Sales Managera proaktivně řídí a rozvíjí HORECA kanál ve svěřené oblasti prostřednictvím rozvoje prodejního týmu a prostřednictvím obchodní strategie s cílem zvýšit podíl v segmentu nealkoholických nápojů a přinést do společnosti profitabilní objem prodeje.

Mezi vaše odpovědnosti bude dále patřit:

  • Realizace a implementace prodejní strategie a cíle daného kanálu prostřednictvím prodejního týmu
  • Identifikace a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Budování a rozvoj obchodní schopnosti svého týmu přes efektivní komunikaci, coaching, stanovování cílů a hodnocení výkonu
  • Příprava obchodních nabídek a řešení, řízení rozpočtu
  • Poskytování tržních a finančních dat pro podporu týmu při vyjednávání
  • Prosazení firemních strategii a iniciativ s cílem zajistit profitabilitu zákazníků

Co u nás získáš

  • Máte obchodní zkušenost alespoň 4 roky z FMCG oblasti, v HORECA kanálu
  • Máte zkušenosti s vedením a rozvojem menšího obchodního týmu
  • Jste schopni profesionálně, reprezentativně a efektivně komunikovat na různých úrovních
  • Máte znalost angličtiny alespoň na středně pokročilé úrovni (písemná i mluvená forma).
  • Jste aktivní řidič (sk. B)
  • Máte bydliště v regionu a znalost místního trhu

Vítané zkušenosti

  • Prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové práci a neformálních vztazích
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Uplatnění v mezinárodní společnosti s vybudovanou tradicí a prestižní značkou
  • Motivující systém finančního hodnocení
  • Zaškolení a profesionální tréninky na podporu prodejních, vyjednávacích a komunikačních dovedností
  • Možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji (Talentové programy, rozvojové aktivity)
  • Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů – Kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro rodinné příslušníky; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií
  • Další benefity: mobilní telefon; notebook/iPad, automobil i k soukromému využití
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu