Tato pozice již není k dispozici.

Terénní koordinátor/ka SOS Morava

Plný úvazek
Hodonín
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Koordinace týmu 3 - 5 terénních pracovníků
  • Práce v terénu a přímá komunikace s občany v zasažené oblasti, zaměření na pomoc živnostníkům a podpora komunitních iniciativ
  • Přímá práce s klienty, jednotlivci a rodinami, kteří se ocitli v nepříznivé situaci, identifikace potřeb, doprovod a asistence při komunikaci s jinými organizacemi a institucemi
  • Administrativní práce, reportování
  • Spolupráce s dalšími členy týmu SOS Morava, komunikace a spolupráce s místní samosprávou a partnerskými organizacemi při realizaci opatření
  • Plánování, realizace a vyhodnocení poskytované podpory postiženým občanům
  • Sběr a monitoring aktuálních dostupných dat. Celkový monitoring dění v lokalitách, zjišťování problémů obyvatel v komunitě

Požadavky na pozici

Očekáváme:

  • Připravenost a motivaci pro práci s lidmi, kteří mají traumatizující zkušenost a octli se ve složité životní situaci
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Schopnost s postiženými přátelsky a citlivě komunikovat a respektovat rozdílné zázemí, ze kterého pocházejí
  • Empatii, spolehlivost, schopnost týmové práce, ale i samostatnost
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Vzdělání – VŠ, VOŠ, případně SŠ v oboru sociální práce, pedagogiky, vychovatelství a další obory humanitního směru
  • Schopnost řešení krizových situací a rozhodování
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota pravidelně cestovat do postižené oblasti i na centrálu v Praze
  • Znalost práce s MS Office (Excel, Word a Outlook)

Co nabízíme:

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR
  • Práci, která má skutečný dopad na lepší životy konkrétních lidí postižených tornádem
  • Ubytování v místě výkonu práce
  • Flexibilní pracovní dobu a možností práce z domova
  • Skvělé kolegy v týmu, kteří sdílejí podobné hodnoty a zapálení pro věc
  • Otevřenou a neformální pracovní kulturu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené za rok
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Proces náboru

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář: https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/782D738C10/apply/

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).