Tato pozice již není k dispozici.

Koordinátor/ka projektů mediálního vzdělávání

Prague
Plat: 33K až 36K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 4 roky
Vzdělání: 3 rok VŠ

Člověk v tísni (People in Need)

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Vzdělávací program JSNS (www.jsns.cz) organizace Člověk v tísni hledá nového kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš tým projektu mediálního vzdělávání. Prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přinášíme do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Školám nabízíme vzdělávací projekty založené na moderních, zážitkových metodách a pomáháme jim vést žáky a studenty k větší občanské angažovanosti.

Úvazek: 0,8 - 1,0
Místo: Praha 2 (I.P. Pavlova/Náměstí Míru)
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Nástup: únor 2023
Mzda: 33 000 - 36 000 Kč hrubého měsíčně (při plném úvazku)

Co dělá Koordinátor/ka projektů mediálního vzdělávání?

  • Koordinuje vzdělávací projekty s tematikou mediálního vzdělávání;
  • spolupracuje na přípravě konceptu projektu;
  • píše grantové žádosti, průběžné a závěrečné reporty;
  • komunikuje se školami, vyučujícími, experty ad.;
  • připravuje metodické materiály (koordinace expertní skupiny vyučujících, spolupráce s autory textů, tiskovou produkční, grafickým studiem a korektorkami);
  • organizuje semináře, kurzy a konference pro učitele, setkání a workshopy pro studenty – zajistí lektory a hosty, připraví program, má na starosti veškerou komunikaci s účastníky, koordinuje akci na místě;
  • komunikuje s partnery projektu, donátory (z ČR i zahraničí), spolupracuje s dalšími NNO působícími v oblasti mediálního vzdělávání;
  • hodnotí výstupy projektů a prezentuje je donátorům, účastní se konferencí;
  • v případě zájmu se může podílet na vývoji výukových her a/nebo jiných interaktivních materiálů.

Požadavky na pozici

Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku?

  • Vystudoval/a VŠ a/nebo působí v oboru mediálního vzdělávání nebo médií;
  • má zkušenosti s koordinací projektů (výhodou je zkušenost z NNO);
  • uvítáme zkušenosti s přípravou projektových žádostí (není ale podmínkou);
  • výhodou je, že se anglicky dorozumí jak v mluvené, tak v psané formě;
  • předností je také, pokud má blízko k vážným/výukovým hrám;
  • předpokládáme, že zvládá práci v klasických softwarech jako je Excel, Word a Outlook.

Co můžeme nabídnout my Vám?

  • Získání pracovní zkušenosti v jedné z největších neziskových organizací ve střední Evropě;
  • možnost různorodé a kreativní práce s mezinárodním přesahem;
  • smysluplnou a zajímavou práci v profesionálním a zároveň přátelském týmu;
  • pracovní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích;
  • práci v organizaci, která svými projekty aktivně řeší problematiku změny klimatu;
  • možnost účastnit se zajímavých akcí, které ČvT organizuje, jako je například festival Jeden svět;
  • velkou podporu v zaškolení a dalším rozvoji – můžete se zapojit i do dalších odborných školení jak technických znalostí, tak soft skills;
  • úzkou spolupráci se seniorními kolegy (pro juniory), možnost podporovat a učit juniornější kolegy (pro seniory);
  • kurz angličtiny;
  • kanceláře v centru města s výbornou dostupností (5 minut z I.P. Pavlova/Náměstí Míru);
  • možnost částečně pracovat z domova, cca 2 dny v týdnu;
  • nárok na 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, 3 dny studijního volna;
  • multisport kartu (samofinancovanou);
  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;
  • firemní školku v přízemí budovy;
  • možnost vzít svého mazlíčka do práce.

Proces náboru

V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy a motivační dopisy prostřednictvím formuláře v odpovědi.

Těšíme se na Vaše reakce!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".