Tato pozice již není k dispozici.

IT specialista/ka pro Centrum pro lidská práva a demokracii

Prague
Plat: 40K až 50K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 3 roky
Vzdělání: 1 rok VŠ

Člověk v tísni (People in Need)

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na místo IT specialisty/ky podporující Centrum pro lidská práva a demokracii (dále též LPD).
Člověk v tísni dlouhodobě podporuje občanské skupiny a jednotlivce ze zemí s represivními režimy, kteří usilují o dodržování základních lidských práv a myšlenek demokracie, a často se pro své názory a aktivity stávají obětmi nespravedlivého pronásledování a perzekucí ze strany státní moci. Mezinárodní tým lidskoprávního oddělení realizuje své aktivity ve více než 18 zemích. Do tohoto týmu nyní hledáme nového/ou kolegu/kolegyni, který/á bude dělat běžnou IT podporu pro cca 50 lidí v mezinárodním prostředí, rozvíjet použití moderních technologií a pomáhat se zvyšováním informační bezpečnosti.

Úvazek: částečný/plný (0,8 – 1,0)
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Mzda: 40 - 50 000 Kč hrubého / měsíčně při plném úvazku (dle Vašich zkušeností)
Termín nástupu: co nejdříve (dle domluvy)

V závislosti na Vašich zkušenostech bude náplní Vaší práce například:

  • Běžná IT podpora (počítače, telefony, tiskárny, uživatelský software, tvorba manuálů);
  • podpora a rozvoj informační bezpečnosti (se zřetelem na náplň práce sekce LPD);
  • vývoj a zavádění nových informačních systémů ve spolupráci s projektovými manažery (sběr a analýza uživatelských požadavků, zadávání práce externím dodavatelům);
  • částečná administrace serverů a sítí.

Požadavky na pozici

Co by měl/a splňovat ideální kandidát/ka?

  • Alespoň 3 roky zkušeností v IT nebo Bc. z VŠ technického směru;
  • aktivní zájem o informační bezpečnost;
  • předchozí pracovní praxe na cybersecurity pozici velkou výhodou;
  • základní znalost nebo praktické zkušenosti se softwarovými nástroji informační bezpečnosti (firewall, správce hesel, VPN, šifrování disku, elektronické podpisy, antiviry,..);
  • výborná mluvená i psaná angličtina a čeština (kolegové jsou cizinci);
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ochota krátkodobě cestovat do zahraničí;
  • schopnost srozumitelně vysvětlovat složitější technická témata a vytvářet precizní manuály;
  • chuť učit se novým věcem a podporovat kolegy.

Co nabízíme my Vám?

  • Zázemí stabilní neziskové organizace s nadnárodní působností a naslouchajícím vedením;
  • zajímavou a smysluplnou práci v týmu zkušených a motivovaných lidí;
  • pracovní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích;
  • prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj (můžete se zapojit do odborných školení jak technických znalostí, tak soft skills);
  • možnost homeoffice dle domluvy, max. 50% času;
  • kanceláře v centru města s výbornou dostupností (5 minut z I.P. Pavlova/Náměstí Míru);
  • kurzy angličtiny;
  • dětský klub (školku) pro předškolní děti zaměstnanců přímo v místě pracoviště;
  • možnost vzít do práce domácího mazlíčka;
  • práci v organizaci, která svými projekty aktivně řeší problematiku změny klimatu;
  • nárok na 25 dnů dovolené, 3 sick days, 3 dny studijního volna;
  • multisport kartu (samofinancovanou);
  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky.

Proces náboru

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Těšíme se na Vaši reakci!

Upozornění: Vzhledem k nepřítomnosti kolegů mohou být některá výběrová řízení časově náročnější. Děkujeme za pochopení.

Proč naši ajťáci dělají právě v Člověku v tísni a co je na tom baví? Podívejte se na video. :-)