Tato pozice již není k dispozici.

HR generalist(k)a pro centrálu, vzdělávací a lidskoprávní sekce - 0,7-1,0

Částečný úvazek
Prague
Plat: 35K až 39K Kč za měsíc
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: 1 rok VŠ

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a osvětu i sociální práci v ČR.

Jsme empatický, lidský a svobodně smýšlející tým, který se stará o zaměstnance podpůrných sekcí organizace (IT, finance, provoz, mediální, fundraising atd.) a zaměstnance vzdělávacích a osvětových programů (Centrum pro lidská práva a demokracii, JSNS a festival Jeden svět). Hodnoty organizace se odráží i v přístupu k našim kolegům a uchazečům. Pro naši pražskou centrálu hledáme novou posilu na pozici HR generalist/ky, který/á kromě náboru nových zaměstnanců může mít spoluzodpovědnost za některé HR procesy, integraci HR informačního systému nebo propagaci pozic.

Lokalita: Praha 2 (I.P. Pavlova/Náměstí míru)
Nástup: dle domluvy
Úvazek: 0,7-1,0
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Co bude náplní Vaší práce?

  • Nábor nových zaměstnanců (inzerce pozic, komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, spolupráce s hiring manažery, aktivní oslovování uchazečů, získávání referencí);
  • koordinace onboardingu, adaptace, offboardingu včetně výstupních pohovorů;
  • práce s informačními systémy (Success factors, Workable, ELO);
  • komunikace se mzdovým a provozním oddělením;
  • podpora vedoucích oddělení v HR otázkách, navigace v HR směrnicích a nástrojích;
  • spoluúčast na tvorbě směrnic a realizaci některých HR projektů;
  • proaktivní přístup a nové nápady jsou vítány.

Dále, dle zkušeností a zájmů, můžete mít na starosti některé z následujících činností našeho HR oddělení:

  • Průzkum spokojenosti zaměstnanců;
  • psychodiagnostika uchazečů;
  • rozvoj a vzdělávání zaměstnanců;
  • hodnotící procesy, oceňování a odměňování (vč. problematiky benefitů);
  • aktivity spojené s HR marketingem a budování employer brandu;
  • reprezentace Centrálního HR v implementačním týmu nového HR informačního systému.

Požadavky na pozici

Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku?

  • Pohovory a administrativu spojenou s výběrovými řízeními zvládá levou zadní a baví ho/ji to;
  • pracoval/a alespoň 3 roky na jakékoli HR pozici;
  • zkušenosti s prací v HR systémech jsou velkou výhodou, ale důležitější je mít chuť se věci učit;
  • rád/a komunikuje s lidmi na denní bázi;
  • je empatický/á k uchazečům a umí se vcítit do potřeb manažerů v organizaci;
  • znalost Microsoft aplikací (zejména Outlook, případně Sharepoint a Teams);
  • umí anglicky na velmi pokročilé úrovni (je schopen/na vést pohovory a poskytovat poradenství v angličtině);
  • ovládá český jazyk na výborné úrovni, je gramaticky zdatný/á.

Co můžeme nabídnout my Vám?

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR, ve které se můžete učit od profesionálů;
  • setkávání s inspirativními lidmi, ať už kolegy či kandidáty;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova (2 dny v týdnu);
  • dětský klub (školka) pro předškolní děti zaměstnanců přímo v budově;
  • možnost vzít svého čtyřnohého mazlíčka do práce;
  • neformální a útulné kanceláře v centru Prahy (5 minut z I.P.Pavlova/Nám. Míru);
  • nástupní plat 35 000 Kč - 39 000 Kč hrubého měsíčně při plném úvazku (dle zkušeností);
  • sick days;
  • 25 dnů dovolené.

Proces náboru

Zaujala Vás tato pozice a chcete se přidat do našeho týmu? Pak nám pošlete svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím následujícího odkazu.

Těšíme se na Vaši reakci!

Vybrané uchazeče budeme průběžně zvát k pohovoru.