Tato pozice již není k dispozici.

Finanční manažer/ka SOS Morava

Plný úvazek
Hodonín
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Náplň práce, hlavní odpovědnosti:

  • Práce s rozpočtem programu, průběžné úpravy, sledování čerpání a finanční řízení jednotlivých projektů sestavování finančních zpráv
  • Sledování ekonomiky programu a projektů
  • Administrace a vyplácení darovacích smluv
  • Supervize a řízení dalších souvisejících finančních a administrativních procesů
  • Dohled na personálními a logistickými aspekty programu
  • Supervize a úkolování administrativního pracovníka
  • Spolupráci s finančním ústředím organizace a jednotlivými projektovými manažery

Požadavky na pozici

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe v ekonomickém oboru
  • Minimálně čtyřletou praxi v oboru (možno uznat i praxi při VŠ)
  • Orientace v podvojném účetnictví
  • Perfektní znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook)
  • Orientaci v projektovém účetnictví a obecně ve výkaznictví
  • Orientaci v rozpočtování
  • Schopnost dotáhnout věci do konce
  • Pečlivost a samostatnost

Co nabízíme:

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR
  • Práci, která má skutečný dopad na lepší životy konkrétních lidí postižených tornádem
  • Profesní růst a metodickou podporu z ústředí organizace
  • Ubytování v místě výkonu práce
  • Flexibilní pracovní dobu a možností práce z domova
  • Skvělé kolegy v týmu, kteří sdílejí podobné hodnoty a zapálení pro věc
  • Otevřenou a neformální firemní kulturu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • 25 dnů dovolené za rok
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • Multisport kartu

Proces náboru

Jak se přihlásit:

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu přes náš přihlašovací formulář: https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/7F406FF2E4/apply/

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).