Tato pozice již není k dispozici.

EKONOM / EKONOMKA

Prague
Plat: 30K až 32K Kč za měsíc
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: 1 rok VŠ

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Úvazek: 0,7 až 1,0
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Lokalita: Praha
Termín nástupu: 1. června 2021 (nebo dle domluvy)

Hledáte změnu a opravdu smysluplnou práci? Milé kolegy, školku a útulnou kance-lář? Kolektiv, kde si lidi pomáhají a nekopou se do kotníků? To vše najdete v Člověku v tísni.
Jsme respektovaná organizace s 27 letou tradicí. Těšíme se na Vaše zkušenosti a zá-roveň nabízíme možnost naučit se mnoho nového ve stabilním prostředí profesionálního řízení projektů a skvěle nastavených procesů, které by nám mohla závidět leckterá firma.
Hledáme EKONOMA/KU, který/která nám pomůže pečovat o finance v oddělení fundraisingu. Fundraisingový tým Člověka v tísni se stará o více než 40.000 dárců, od kterých přijímáme finanční dary pro projekty napříč celou organizací.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vedení ekonomické a administrativní agendy, sestavování a dohled nad rozpočtem oddělení fundraisingu;
  • správa vnitřních fondů, kontrola přijatých finančních prostředků a alokace mezi projekty organizace;
  • nastavování procesů souvisejících s finanční oblastí (e-shop, platební brána apod.);
  • spolupráce s účetním oddělením, podílení se na účetních závěrkách organizace;
  • dohled nad rozpočty veřejných sbírek a jejich pravidelné vyúčtování;
  • spolupráce s ekonomy jiných sekcí a koordinátory projektů, komunikace s partnerskými organizacemi.

Požadavky na pozici

Co by měl/a splňovat ideální kandidát/ka?

  • Alespoň dva roky relevantních profesních zkušeností;
  • velmi dobrá orientace v manažerském účetnictví;
  • VŠ vzdělání ekonomického/účetního zaměření (eventuálně SŠ s dostatečnou praxí v oboru);
  • schopnost domluvit se anglicky;
  • dobrá znalost práce na PC, zejména Excelu;
  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost;
  • chuť učit se nové věci.

Co Vám nabízíme?

  • Pestrou a smysluplnou práci v jedné z největších neziskových organizací v ČR;
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domova;
  • skvělé kolegy v týmu fundraisingu;
  • dog friendly office;
  • neformální útulné kanceláře v centru Prahy (I.P. Pavlova) a společné obědy na balkóně;
  • dětský klub (školku) pro děti zaměstnanců v přízemí, kávovar s kávou od Mamma Coffee ve čtvrtém patře pro všechny:-);
  • možnost se něčemu přiučit v jednom z nejefektivnějších fundraisingových týmů v ČR;
  • 25 dnů dovolené;
  • nástupní plat 30.000 Kč, po zkušební době navýšení na 32.000 Kč.

Proces náboru

Zaujala Vás tato pozice? Pak nám pošlete svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na Vaše reakce! :-)