Tato pozice již není k dispozici.

Dobrovolník / Dobrovolnice pro oddělení logistiky

Dobrovolnictví
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Organizace Člověk v tísni (ČvT) je nezisková organizace působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. V současné době pracuje pro Humanitární a rozvojovou sekci organizace Člověk v tísni ve 21 zemích na 3 kontinentech přes 1500 zaměstnanců. Více o naší pomoci se můžete dočíst na našich webových stránkách. Podívejte se také, co o práci pro Člověka v tísni říkají naši kolegové z misí.

Hlavním úkolem našeho 5-členného logistického týmu je zajištění hladkého provozu Humanitární a rozvojové sekce na centrále v Praze a koordinace provozních aktivit naší sekce s dalšími odděleními Člověka v tísni (IT, účetní buňka, centrální provoz apod.). Podstatná je také role logistického týmu při cestování našich pracovníků na mise, v rámci které pomáhá zaměstnancům při vyřizování víz, nákupu letenek, potřebného vybavení pracovníků apod.

Nástup: Dle dohody

Typ pozice: neplacená stáž formou dobrovolnické smlouvy

Pracovní doba: dle možností a dohody, přibližně 10 hodin týdně

Místo působení: Praha 2

Vaše role:

Stanete se pravou rukou našich logistiků, kterým budete pomáhat s jednorázovým i dlouhodobějším řešením především administrativních úkolů spojených s provozem sekce i cestami pracovníků na mise.

Mezi vaše úkoly bude pařit:

  • Objednávání vizitek, kancelářských potřeb, visibililty materiálů
  • Asistence s rezervací ubytování, prostorů na akce
  • Ad hoc nákupy vybavení
  • Zajištění překladů, kurýrů, ID karet
  • Pochůzky po úřadech (legalizace dokumentů, víza apod.)

Co vám nabízíme:

  • Vhled do procesů největší české neziskové organizace
  • získání rad a zpětné vazby od kolegů
  • doporučení pro budoucího zaměstnavatele a/nebo potvrzení o stáži pro VŠ
  • Práci s inspirativními lidmi, v příjemném prostředí
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Možnost účastnit se zajímavých akcí, které organizujeme (např. Festival Jeden Svět)
  • Dog friendly office
  • Otevřenou a neformální firemní kulturu bez dress codu, kde si všichni tykáme
  • Prostor a příležitosti pro seberealizaci a osobní i profesní rozvoj
  • Fair trade kávu od Mamacoffee

Zaujala Vás tato pozice?

To máme radost! Dejte nám o sobě vědět zasláním svého životopisu a krátkého motivačního dopisu v angličtině přes náš přihlašovací formulář.

Kontaktováni budou pouze uchazeči postupující do dalšího kola výběrového řízení. Zaslané přihlášky hodnotíme průběžně, čím dříve se tedy přihlásíte, tím lépe. Výběrové řízení bude ukončeno v momentě, kdy pozici obsadíme.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (www.peopleinneed.cz/policies).

Požadavky na pozici

Pro tuto pozici považujeme za důležité:

  • Výbornou znalost angličtiny
  • Pečlivost
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost dokončovat úkoly v dané kvalitě a čase
  • Schopnost samostatně si organizovat svoji práci a přistupovat k věcem pozitivně i v situacích, kdy se pracovní zadání rychle vyvíjí
  • Schopnost prioritizovat a souběžně řešit různorodá zadání