Tato pozice již není k dispozici.

Asisent/ka provozu

Prague
Plat: 29K až 31K Kč za měsíc
Několik dní doma
zkušenosti: > 6 měsíců
Vzdělání: Výuční list

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Vzdělávací program JSNS (www.jsns.cz) organizace Člověk v tísni hledá nového kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš tým a bude se starat o chod kanceláře. Prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přinášíme do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Školám nabízíme vzdělávací projekty založené na moderních, zážitkových metodách a pomáháme jim vést žáky a studenty k větší občanské angažovanosti.

Úvazek: plný
Místo: Praha 2 (I.P. Pavlova)
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Nástup: ideálně květen/červen 2023
Mzda: 29 000 – 31 000Kč hrubého měsíčně (dle relevantních zkušeností)

Co dělá Asisent/ka provozu?

  • Provozní a administrativní podporu týmu (technické zabezpečení porady, zajištění objednávek týmu – zejm. kancelářských potřeb, komunikace se správou budovy a jiné činnosti podporující bezproblémový chod týmu);

  • podporu produkčnímu týmu při realizaci akcí (fyzické a technické zabezpečení seminářů, konferencí, webinářů a jiných akcí);

  • správu materiálů a distribuce (vedení skladu, hromadné poštovní rozesílky);

  • koordinaci brigádníků/ic;

  • vyřizování telefonických a emailových dotazů od uživatelů/ek webu JSNS;

  • správu databází kontaktů (externích, ale také interních);

  • podporu uživatelů webu – správa registrací, spolupráce s webovým týmem;

  • podílí se na zaučování nováčků v týmu.

Požadavky na pozici

Jak vypadá ideální kandidát/ka?

  • Má minimálně SŠ vzdělání;

  • zvládá práci v klasických softwarech jako je Excel, Word a Outlook;

  • má řidičský průkaz B a je aktivní řídič/ka;

  • nevadí mu/jí občasná manuální práce a je fyzicky zdatný/á (práce obnáší přesuny poměrně těžkých tiskovin a dalších materiálů);

  • zkušenost s prací s databázovými a webovými redakčními systémy je výhodou;

  • má velmi dobrou znalost českého/slovenského jazyka.

Co můžeme nabídnout my?

  • Zázemí velké, stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností;

  • smysluplnou a zajímavou práci v neformálním kolektivu a dynamické organizaci;

  • skvělé kolegy, kteří se rádi potkají i po práci a jsou si navzájem nápomocní, otevřené a přátelské vedení;

  • prostor pro seberealizaci a další rozvoj - můžete se zapojit jak do odborných školení, jazyků, tak i kurzů zaměřených na softskills;

  • útulné kanceláře v centru Prahy (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);

  • možnost pracovat částečně z domova (na základě domluvy);

  • dětský klub (“školka”) pro předškolní děti zaměstnanců v přízemí;

  • nárok na 25 dnů dovolené, sick days, 3 dny studijního volna;

  • služební telefon, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;

  • možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět apod.).

Proces náboru

V případě zájmu, prosím, zasílejte své životopisy a motivační dopisy.

Těšíme se na Vaše reakce!