Tato pozice již není k dispozici.

Asistent/ka - provozní Centra pro lidská práva a demokracii

Částečný úvazek
Prague
Plat: 28K až 30K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Bez dokladu o vzdělání

Člověk v tísni (People in Need)

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na místo asistenta/ky / provozní/ho Centra pro lidská práva a demokracii (dále též LPD).

Člověk v tísni dlouhodobě podporuje občanské skupiny a jednotlivce ze zemí s represivními režimy, kteří usilují o dodržování základních lidských práv a myšlenek demokracie, a často se pro své názory a aktivity stávají obětmi nespravedlivého pronásledování a perzekucí ze strany státní moci. Mezinárodní tým lidskoprávního oddělení realizuje své aktivity ve více než 18 zemích. Do svého týmu nyní hledáme nového/ou kolegu/kolegyni, který/á bude poskytovat jednotlivým týmům LPD působícím v Praze především logistickou a administrativní podporu.

Úvazek: částečný (0,6 - 0,8)
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou
Mzda: 28 - 30 000 Kč hrubého za plný úvazek
Termín nástupu: září/říjen 2021

Co bude náplní Vaší práce?

  • Řešení jednorázových i dlouhodobějších úkolů zadaných pracovníky oddělení (např. překlady, víza, ověřování dokumentů, agenda plných mocí a smluv o mlčenlivosti, správa databází, předplatné periodik, zápisy z porad);
  • technická podpora při organizaci různých akcí (výstavy, konference,…);
  • nákupy IT techniky pro zaměstnance oddělení - ve spolupráci s IT oddělením;
  • logistika - rezervace letenek, ubytování a zřizování cestovního pojištění;
  • finance - provádění pravidelné inventury majetku v oddělení ve spolupráci s pracovníky finančního oddělení, asistence při vyřizování daňových přiznání;
  • HR - vyřizování pracovních povolení: komunikace s odborem azylové a migrační politiky na MVČR či cizineckou policií, asistence při relokaci nových zaměstnanců z ciziny, podpora při nástupu do zaměstnání;
  • spolupráce s centrálním provozním oddělením organizace;
  • nastavování a zavádění nových provozních procesů do praxe - samostatně i ve spolupráci s dalšími členy;
  • spravování e-learningových účtů pracovníků oddělení.

Požadavky na pozici

Co by měl/a splňovat ideální kandidát/ka?

  • Má středoškolské vzdělání;
  • zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou;
  • ovládá češtinu i angličtinu na velmi dobré úrovni (každodenní komunikace se zahraničními kolegy);
  • má velmi dobré organizační schopnosti;
  • je aktivní řidič/ka, nebojí se jezdit po Praze;
  • ve své práci je spolehlivý/á a rychlý/á, je iniciativní a umí si hledat úkoly a jejich řešení sám/sama;
  • je pro něj/ni radost komunikovat s různými typy lidí, je asertivní a zároveň ochotný/á vyjít vstříc požadavkům svých kolegů;
  • je odolný/á vůči stresu, umí se přizpůsobovat změnám.

Co nabízíme my Vám?

  • Zázemí stabilní neziskové organizace s nadnárodní působností;
  • zajímavou a smysluplnou práci v týmu zkušených a motivovaných lidí;
  • prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj;
  • podpora výuky cizího jazyka; účast na školeních užitečných k náplni práce;
  • možnost příležitostného home office;
  • mzdové ohodnocení v rozsahu 28 – 30 000 Kč hrubého / měsíc za plný úvazek (dle Vašich zkušeností);
  • dětský klub (školku) pro předškolní děti zaměstnanců přímo v místě pracoviště;
  • 25 dnů dovolené, až 3 sick days ročně;
  • dog friendly kancelář.

Proces náboru

Vážné zájemce prosíme, aby nám poslali svůj strukturovaný životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Těšíme se na Vaše reakce! :-)