Tato pozice již není k dispozici.

Asistent/ka pro Východoevropský program Centra pro lidská práva a demokracii

Prague
Plat: 31K až 35K Kč za měsíc
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky
Vzdělání: 1 rok VŠ

Člověk v tísni (People in Need)

Pozice

Popis pozice

Člověk v tísni, o.p.s. vypisuje výběrové řízení na místo asistenta/ky pro Východoevropský program Centra pro lidská práva a demokracii (dále též LPD).

Člověk v tísni dlouhodobě podporuje občanské skupiny a jednotlivce ze zemí s represivními režimy, kteří usilují o dodržování základních lidských práv a myšlenek demokracie, a často se pro své názory a aktivity stávají obětmi nespravedlivého pronásledování a perzekucí ze strany státní moci. Mezinárodní tým lidskoprávního oddělení realizuje své aktivity ve více než 18 zemích. Do svého týmu nyní hledáme nového/ou kolegu/kolegyni, který/á bude poskytovat týmu Východoevropského programu působícím v Praze především administrativní podporu.

Místo výkonu práce: Praha 2
Termín nástupu: červenec 2022
Úvazek: plný
Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Co bude náplní Vaší práce?

  • Řešení jednorázových i dlouhodobějších úkolů zadaných pracovníky oddělení (např. překlady, ověřování dokumentů, zápisy z porad);
  • technická podpora při organizaci různých akcí (výstavy, konference,…);
  • logistika - rezervace letenek, ubytování a zřizování cestovního pojištění;
  • zpracování projektové administrativy podle zadání jednotlivých pracovníků týmu (např. příprava smluv a faktur, práce s interními systémy);
  • spolupráce s asistentkou LPD;
  • nastavování a zavádění nových provozních procesů do praxe - samostatně i ve spolupráci s dalšími členy.

Požadavky na pozici

Co by měl/a splňovat ideální kandidát/ka

  • Má středoškolské vzdělání;
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou;
  • ovládá češtinu i angličtinu na velmi dobré úrovni (každodenní komunikace se zahraničními kolegy), ruština výhodou;
  • má velmi dobré organizační schopnosti;
  • ve své práci je spolehlivý/á a rychlý/á, je iniciativní a umí si hledat úkoly a jejich řešení sám/sama;
  • je pro něj/ni radost komunikovat s různými typy lidí, je asertivní a zároveň ochotný/á vyjít vstříc požadavkům svých kolegů;
  • je odolný/á vůči stresu, umí se přizpůsobovat změnám.

Co nabízíme my Vám?

  • Zázemí stabilní neziskové organizace s nadnárodní působností;
  • zajímavou a smysluplnou práci v týmu zkušených a motivovaných lidí;
  • prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj;
  • podpora výuky cizího jazyka;
  • účast na školeních užitečných k náplni práce;
  • možnost příležitostného home office;
  • měsíční plat mezi 31 000 až 35 000 Kč hrubého;
  • dětský klub (školku) pro předškolní děti zaměstnanců přímo v místě pracoviště;
  • 25 dnů dovolené, až 3 sick days ročně;
  • dog friendly kancelář.

Proces náboru

Zaujala Vás tato pozice? Pak nám, prosím, pošlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Těšíme se na Vaše reakce!