Tato pozice již není k dispozici.

Bankéř/ka klientské péče - OC Chodov

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • být tváří České spořitelny, protože jsme prvním kontaktem s našimi klienty (ať už osobně nebo telefonicky)
  • každý den komunikovat s klienty a pomáhat jim s jejich servisními požadavky
  • pracovat s hotovostí (provádět hotovostní transakce v tuzemské i cizí měně)
  • učit klienty aktivně využívat digitální technologie a samoobslužnou zónu
  • identifikovat potřeby klientů a rozpoznávat obchodní příležitosti pro případné přesměrování na osobní bankéře
  • zlepšovat své obchodní dovednosti a budovat si kariéru v bance
  • získat bankovní certifikace a průpravu k tomu, aby se z Vás stal specialista přes bankovní produkty

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte úspěšně ukončené vzdělání, minimálně maturita je však nutností
  • chcete spoluvytvářet pozitivní klientský zážitek
  • máte praxi v jednání s klienty
  • se zajímáte o bankovnictví a finance, jste proaktivní, máte tah na branku a obchodního ducha
  • podporujete využití moderních technologií ve světě financí i v běžném životě
  • Vás naplňuje aktivní práce s klienty a rozvoj Vašich obchodních dovedností
  • dokážete přijmout odpovědnost a je na Vás spolehnutí
  • umíte zvládat různorodé situace s úsměvem

U nás získáte:

  • skvělý přehled v bankovním oboru a možnost zdokonalit se v něm
  • možnost pracovat ve velké bance, kde se toho můžete hodně naučit

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna každý rok (25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna bez udání důvodu, 12 dnů volna navíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express) a mnoho dalších

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".