Tato pozice již není k dispozici.

Product Owner - doména firemního denního bankovnictví

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • být vlastníkem produktu v celé jeho šíři s cílem maximalizovat jeho hodnotu (discovery, rozhodování a prioritizace)
  • na základě znalosti trhu, banky a jejího byznysu, rozhodovat o prioritách produktu a vývoje a snažit se interpretovat je týmu
  • ve spolupráci s týmem tvořit a udržovat backlog produktu, za který jste odpovědný/á
  • vytvářet a aktualizovat produktové vize zahrnující klíčové řešení potřeby pro definované segmenty, hranice produktu a klíčové byznys/produktové cíle, které vychází z firemních vizí
  • ve spolupráci s týmem vytvářet a aktualizovat produktové roadmapy reflektující byznys cíle firmy a jednotky a také potřeby trhu a produktu
  • pracovat s daty a interpretovat je
  • podporovat spolupráci napříč rolemi a být týmu k dispozici
  • úzce spolupracovat s agilním coachem, abyste podpořili agilní znalost v týmu a společně ladili způsob práce
  • spolupracovat s kontrolními funkcemi ČS (např. Legal, Compliance, Risk, Security, apod.) k ověření, že jsou rizika pod kontrolou
  • se průběžně ptát na zpětnou vazbu týmu a opačně zpětnou vazbu dávat
  • a chápete, že liniový people management lidí ve vašem squadu není součástí vaší práce

Budeme si rozumět, pokud:

  • znáte potřeby firemních klientů a práci bankovního poradce
  • se pohybujete na poli denního bankovnictví, jeho digitalizace a automatizace
  • umíte dobře komunikovat s klíčovými zástupci banky (stakeholdery)
  • máte jasné a srozumitelné vyjadřování (v českém i anglickém jazyce) i pro širokou skupinu lidí, dokážete o svém oboru mluvit poutavě a strhnout druhé pro svou vizi
  • jste posedlý klientem v pozitivním slova smyslu, máte tendence zlepšovat věci, zajímáte se o trendy v oblasti a o konkurenci
  • jste schopná/ý přeměnit potřeby klientů do business příležitostí a konkrétních akcí
  • jste připraveni a máte chuť se zdokonalovat a získávat nové odborné znalosti v návrhu a vývoji produktů
  • jste podnikavá osobnost, dokážete si představit, že jste „malým“ podnikatelem s péčí řádného hospodáře v bance
  • můžete nabídnout zkušenost s prací s různorodými týmy

U nás získáte:

  • možnost změnit denní bankovnictví pro firemní klientelu v největší české bance
  • zajímavou příležitost podílet se na pozitivním rozvoji trhu v oblasti denního bankovnictví
  • možnost být součástí agilních týmů složených z expertů z rozdílných oblastí, které mají k dispozici agilního kouče provázejícího vás agilní metodologií (SCRUM / Kanban aj.)
  • prostor pro předávání svého know-how kolegům v týmu a naopak se učit to, v čem oni vynikají

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

  • BNP Paribas Cardif
    BNP Paribas Cardif