Tato pozice již není k dispozici.

Nastartuj kariéru jako firemní bankéř/ka pro podnikatele

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • poskytovat poradenství portfoliu živnostníků a malým podnikatelům s obratem do 10mil.
  • pomáhat klientům v nastavení jejich finanční strategie a optimalizace nákladů
  • budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klienty, založené na vzájemné důvěře
  • poznávat příběhy úspěšných a podporovat začínající podnikatele
  • se stát expertem v oblasti financování provozu firmy a dalších bankovních produktů
  • spolupracovat s kolegy a tím pomoci ke spokojenosti a finanční prosperitě firemním klientům - podnikatelům
  • řídit si svůj čas a být za sebe zodpovědný/á

Budeme si rozumět, pokud:

  • znáte podnikatelské prostředí - úvěrovou problematiku a procesy, umíte číst ve výkazech zisků a ztrát
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě, ideálně finančním sektoru, máte orientaci na obchodní výsledky
  • dokážete aktivně oslovit klienta a máte obchodní praxi a zdravé sebevědomí
  • jste komunikativní a dokážete se vcítit do potřeb klienta
  • máte maturitu, dobrou znalost ekonomických souvislostí a praxi v bankovnictví
  • vlastníte řidičský průkaz

U nás získáte:

  • seniorní pozici v klíčovém segmentu naší banky
  • možnost přispět ke spokojenosti našich klientů a být součástí Nejlepší banky roku 2018
  • atraktivní odměnu nejen za obchodní výkon, ale i za portfoliovou práci s klienty a jejich spokojenost
  • spoustu možností, jak rozvíjet svůj potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".