Tato pozice již není k dispozici.

Junior Quantitative Analyst

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • podílet se na řešení business problémů pomocí statistických a optimalizačních metod
  • vytvářet prediktivní modely za účelem zlepšování efektivity rozhodování v rámci risk i non-risk světa
  • rozvíjet a inovovat modely založené na alternativních datových zdrojích
  • rozvíjet automatický monitoring prediktivních a optimalizačních modelů
  • programovat řešení v matematickém solveru a tím přímo ovlivňovat automatický rozhodovací proces
  • vzdělávat se v oblasti bankovnictví, digitalizace, programování, Machine Learning
  • rozvíjet osobní potenciál
  • přinášet technicko-analytické inovace vedoucí k rozvoji robotizace a efektivity rozhodovacího procesu v různých odvětvích banky
  • spolupracovat s jinými útvary banky (Business, IT, Scoring, Controlling) na společných projektech a podílet se na inovativních řešení i v ostatních zemích Erste Group

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte VŠ vzdělání se zaměřením na matematiku, statistiku
  • máte smysl pro humor a je Vám vlastní týmovost, spolehlivost, pečlivost
  • máte matematiku v krvi a zároveň dokážete vidět souvislosti různých faktorů, které mohou mít dopad na Vámi navrhované řešení
  • máte chuť se učit od ostatních, proaktivně pracovat na sebevzděláváni, ale i předávat znalosti ostatním
  • dokážete jít do detailu a zároveň vidět výzvu z vyšší perspektivy
  • máte efektivní a praktickou znalost statistických a matematických programů R nebo Python
  • máte dobrou znalost angličtiny, využijete ji v rámci komunikace se skupinou Erste, na rotacích…
  • jste kolektivní, pozitivní, cílevědomý a zodpovědný člověk, který bere problémy jako výzvu a každým den pracuje na svém rozvoji
  • máte zkušenost v bankovním sektoru ( výhodou )
  • máte praktické znalosti optimalizačních úloh v jakémkoliv odvětví ( výhodou )

U nás získáte:

  • práci v analytickém týmu úzce napojeném na jiné útvary v bance (Business, IT, Collection, Data Science, Scoring, Controlling)
  • možnost krátkodobých i dlouhodobých rotací v rámci banky
  • příležitost podílet se na vývoji inovativních metod specifických pro finanční sektor v rámci Erste
  • silnou podporu pro profesní i osobní rozvoj
  • možnost práce se špičkovými nástroji od světových firem
  • práci na rozmanitých projektech i s externími partnery
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání šité na míru
  • skvělé benefity
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".