Tato pozice již není k dispozici.

Java developer/ka - Hypotéky

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Vývoj na systému pro prodej a správu hypotečních produktů
  • Práce s širokým spektrem různých technologií od FE až po BE technologie postavené na Javě.
  • Budete používat především relační databáze (Oracle) ale i nonSQL (Cassandra, REDIS, ElasticSearch)
  • Budete v dennodenním kontaktu s kolegy z oblastí analýzy, testingu, ale také CX, UX.
  • Budete se podílet na rozvoji stávajících řešení, ale i na modernizaci aktuálního systému.
  • Aplikace nejen jednou vyvinout, ale i následně rozvíjet a na základě zpětné vazby kontinuálně vylepšovat
  • Nevyhnete se assembly, unit testování, výkonnostní ladění aplikací a odstraňování defektů

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máš zkušenosti s vývojem webových aplikací v jazyce Java
  • Jsi ochotný pracovat v agilním týmu s důrazem na kontinuální integraci, automatizované testování, revizi kódu a otevřenou komunikaci
  • Vyznáš se v JEE, Springu, JPA (ideálně Hibernate, REST API, Docker, Swagger)
  • Výhodou bude také znalost platformy OpenShift a schopnost základní konfigurace CI/CD nástrojů (TeamCity, Jenkins apod.)
  • Určitě se nebudeme zlobit, když se vyznáš i ve funkcionálním a reaktivním programování a budeš se orientovat ve front-end technologiích (React, Angular, Typescript)

U nás získáte:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

it_skupina_ajtaku

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".