Tato pozice již není k dispozici.

IT analytik/čka - Digitální a pobočkové prodeje

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • analyzovat námi vyvíjené systémy a někdy i integrační závislosti mezi systémy v bance
  • být v dennodenním kontaktu s kolegy z oblastí vývoje, testingu, ale také CX, UX
  • tvořit nová řešení včetně revize odhadu pracností a variant řešení na straně dopadových systému
  • být v kontaktu s našimi kolegy v bance. Budete šířit osvětu a novinky naší práce a budete s nimi vytvářet vztahy pro společnou spolupráci

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte solidní praxi v business a aplikační analýze a rádi mluvíte s druhými lidmi
  • se dokážete orientovat v funkčních detailech aplikací a jejího chování
  • máte zkušenosti s integračními požadavky a rozumíte principům komunikace mezi systémy. Umíte v nich číst a navrhovat je.
  • Vám nejsou cizí nástroje jako EA či Visio a znáte UML nebo BPMN notaci
  • máte alespoň základní zkušenosti v oblasti UX a chcete se v ní dále rozvíjet. Jste schopný/á vidět vše očima koncového uživatele. Vcítit se do jeho kůže a potřeb
  • umíte vytvořit popis, kterému bude rozumět člověk z businessu, ale také dokumentaci, která poslouží kolegům v týmu a vývojářům
  • se aktivně zajímáte o oblasti technologických a finančních novinek a jste ochotná/ý se rozvíjet a mít přesah i do dalších rolí (např. testování)

U nás získáte:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • být součástí fungující komunity analytiků, ve které najdete dostatek inspirace a příležitostí pro svůj profesní rozvoj  (analyzaarea)

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 120 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

it_skupina_ajtaku

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".