Tato pozice již není k dispozici.

Fullstack Developer/ka

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Co můžete u nás zažít?

  • vývoj zcela nových aplikací v mikroservisní architektuře s moderními nástroji a to od počátku až po nasazení do produkce a následnou podporu. Používáme široké spektrum různých technologií:
    Frontend: HTML, CSS, JavaScript/Typescript, Angular14+
    Backend: Javu/Kotlin plus Spring a Spring Boot, dále Spring
    Cloud, Apache Kafka, OpenShift, Kubernetes, Jenkins,
    Relační DB: Oracle, PostgreSQL, nonSQL: Cassandra, REDIS,
    ElasticSearch
  • v rámci rozvoje aplikací se můžete podílet na aplikační architektuře řešení, neboť ta vzniká vždy v týmu včetně architekturních návrhů, která pracují s technologickým dluhem, který vzniká v okamžiku napsaní řádku kódu
  • kontinuální rozvoj a upgrade daných aplikací na základě zpětné vazby od uživatelů

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte znalosti programování, víte, jak používat objekty a vyznáte se v Javě nebo Kotlinu (v něm denně vyvíjíme)
  • velmi vítáme zkušenost s Angular8+ (JavaScript/TypeScript) nebo ochotu se jej naučit a stát se fullstack developer
  • máte praxi z vývoje komplexních aplikací v agilních týmech
  • Vám není lhostejná kvalita kódu a řešeních na kterých pracujete
  • se chcete nadále rozvíjet a učit novým věcem
  • Vás baví aktivní práce v malém týmu, který je zaměřený na svůj produkt a tedy rád hledáte možné cesty, jak samotný produkt zlepšit namísto jen odbavování ticketů z Jira

Co u nás získáte?

  • možnosti pracovat s moderními technologiemi a řešeními jako jsou AI, chatboty, Apple business chat atd.
  • příležitost stát u zrodu zcela nové aplikace pro velké množství (miliony) klientů v České republice
  • široké možnosti v oblasti školení, seberozvoje a zvyšování odbornosti

Ke mzdě, která se pohybuje v rozmezí 80 000 - 130 000kč/ měsíc nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".