Tato pozice již není k dispozici.

Developer ETL - Smart Desicion offline

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Máte chuť:

  • pracovat na provozu a rozvoji aplikací poskytujících data pro spouštění různých riskových strategií v oblasti Customer managementu
  • spolupracovat s dodavateli aplikací na technických specifikacích a vývoji SW
  • se podílet na solution designu na nejnovějších DevOps platformách
  • intenzivně/agilně spolupracovat s business zadavateli

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • dobrou znalost implementace ETL procesů
  • základní znalost SQL, PL/SQL, vývoj a tuning PL/SQL procedur
  • předchozí pracovní zkušenosti s ODI výhodou
  • zkušenosti s aplikační analýzou a datovou analýzou výhodou
  • dobré komunikační schopnosti a rádi pracujete v týmu
  • aktivní znalost angličtiny

U nás získáte možnost:

  • být součástí agilních týmů složených z expertů z oblasti IT a Risku
  • stát u přerodu největší banky na českém trhu
  • výběru z velkého množství nadstandardních benefitů a volnočasových aktivit (můžete např. využít 2 dní volna pro charitu a dobrovolničit na akcích pořádaných ČS, zapojit se do sportovních a jiných spolků a spoustu dalších věcí)
  • odborného rozvoje a vzdělávání pod dohledem seniorních kolegů

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem - Leo Express, občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

IT_kluk_silicon_valley

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".