Tato pozice již není k dispozici.

Datový/á expert/ka pro Spořku!

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká spořitelna

Pozice

Popis pozice

Jaké na tebe máme požadavky?

Musíš hlavně chtít, to je ta největší motivace. Takže máš chuť se do toho opřít, učit se data, posouvat se, rozvíjet se a ovlivňovat bankovní dění v největší bance na trhu. Hledáme někoho týmového. To je pro nás alfa a omega, protože máme skvělý tým a je pro nás nesmírně důležité, abys do něj zapadnul/a a byl to synergický fit. A v neposlední řadě máš taky na dobré úrovni komunikační dovednosti. Pod tím si můžeš představit situace, kdy se nebojíš proaktivně doptat. Nečekáš na zadání, ale občas si pro to zadání k zákazníkovi dojdeš. Takže když to shrnu, umíš SQL, chceš se učit, jsi týmový hráč a máš komunikační dovednosti.

Jakou pozici obsazujeme?

Hledáme člověka, superhrdinu, datového konzultanta, který bude součástí našeho datového týmu (bude mít zázemí v data tribu), ale zároveň bude co nejvíce u našich (interních) zákazníků "na businessu". Díky tomu, že budeš u nás v týmu, budeš mít veškeré technologické zázemí, metodickou podporu a nástroje pro to, dělat data. Taky dostaneš k ruce chapter leada, Radima Šejbla (taky ho můžeš omrknout na LinkedInu), který se postará o to, abys v datovém "řemesle" neplaval/a. S námi dvěma se potkáš na pohovoru. Ale ještě nebudu předbíhat. :) To je ta datová polovina, ale aby data měla příběh dáváme jim business kontext. Tedy aby se naše interní útvary mohly rozhodovat na základě dat, měnit procesy, automatizovat a digitalizovat, data ke své každodenní práci potřebují. Tím, že budeš u našich interních zákazníků - tribe Asistované kanály - budeš businessově rozumět tomu "proč", a brzo budeš přicházet i s vlastními nápady a my ti v data tribu a ve squadu (týmu) pomůžeme s tím "jak". A kdo že jsou to ty Asistované kanály? Je to tribe (rozuměj útvar), který se stará o interakci s klientem skrze kanály s asistencí. Ok, to ti ještě moc neřekne. Ale představ si to třeba tak, že náš klient České spořitelny přijde na pobočku a tam prochází poradenskou schůzku nad tabletem s naším bankéřem. Jak by šla ale zefektivnit práce nad tabletem? A kolik papíru vlastně tiskneme jako banka pro ty naše klienty? A musí vůbec naši klienti na tu pobočku jít? Kolik je ještě servisních operací, které nelze udělat digitálně? A máte na to data? A může je vidět? :) No a tyhle otázky si budeš pokládat, ale nejen to! Po tvé analýze budeš na tyto otázky hledat odpovědi v našem datovém skladu, datalaku, analytickém úložišti, pak vytvoříš report v Tableau a budeme se bavit o tom, co jako banka můžeme změnit tak, aby byl zážitek pro klienta lepší. A abychom mu zkrátka lépe poradili. Už se u nás v týmu vidíš? Tak čti dál… :)

Co prací u nás získáš?

Zdokonalíš se v datové analýze, datovém vývoji. Počítáme s přesahem do Data science. Když budeš chtít, naučíš se třeba Python a/nebo taky Keboolu. Budeš mít prostor ovlivnit směřování celé banky, pomáhat rozhodovat na datech. Tvoje komunikační dovednosti ti taky brzy umožní i datovou znalost do banky školit. Jasně, až potom, co se to naučíš sám/sama. Taky máme 42 dnů dovolené, což je neskutečné množství, a spoustu dalších benefitů. Věříme, že díky kombinaci zajímavé práce, super týmu a skvělých benefitů budeš do práce chodit rád/a. :)

A jak bude probíhat výběrové řízení? Máme ho tříkolové. V prvním kole ti představíme pozici detailněji, popovídáme si o ní, představíš se ty nám, můžeš se doptat na cokoliv. V rámci prvního kola ti pak dáme krátký testík na základy SQL a analytického myšlení. Druhé kolo je pak případová studie již přímo s budoucími zákazníky. Zadání případovky dostaneš týden dopředu a připravíš si své vhledy, vstupy, vizualizaci v Tableau a výstupy v rámci prezentace představíš svým budoucím stakeholderům. No a pak poslední třetí kolo - je už s celým týmem. Přijdeš mezi nás, popovídáme si. Můžeš se týmu doptat na cokoliv a zároveň se celý tým může doptat na cokoliv tebe. Takže budeš vědět mezi koho jdeš a co bude tvou pracovní náplní.

Tak pošli životopis, motivační dopis a přijď na pohovor! Těšíme se.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".