Tato pozice již není k dispozici.

Vedoucí oddělení pro mezinárodní poštu

Plný úvazek
Mošnov
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Náplň práce:

  • Vedení svěřeného oddělení.
  • Zpracování reportů pro vedení.
  • Řízení oddělení.
  • Plánování a organizace směn.
  • Řešení personálních záležitostí.
  • Personalistika (nástupy, výstupy, výběr nových kolegů do týmu ve spolupráci s náborem).

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Relevantní zkušenost z oblasti logistiky.
  • Znalost problematiky celních agend.
  • Zkušenosti s vedením a motivací lidí podmínkou.
  • Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti.
  • Znalost práce na PC (pokročilá znalost balíčku Office).

Na co se můžete těšit?

• Budete pracovat v novém, moderně vybaveném pracovním prostředí.
• Odpočinek je důležitý – u nás máte týden dovolené navíc.
• Stravenky, které z velké části platíme my.
• MultiSport kartu za zvýhodněných podmínek.
• Myslíme i na vaši rodinu, proto se můžete těšit na možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních či vám dáme příspěvek na dětský tábor pro vaše ratolesti.
• Nabízíme zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké.

Kde nás najdete a jak se k nám dostanete?

Sídlíme na adrese Průmyslova 378 v Mošnově. Jsme velmi dobře dostupní a pohodlně se k nám dostanete autobusem, vlakem nebo autem. Autobusová zastávka Mošnov OAMP je od nás vzdálená 2 minuty pěšky a dostanete se na ní z Ostravy (linka 331, 333), Kopřivnice/Příboru (linka 632) či Nového Jičína (linka 670).
Zaujala vás naše nabídka? Pokud ano, zašlete nám, prosím, svůj životopis kliknutím na tlačítko "Odpovědět".
V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s.p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.