Tato pozice již není k dispozici.

Trainee - optimalizace

Smlouva na dobu určitou
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Trainee program propojuje VŠ studenty s Českou poštou po celé České republice. Aktuálně hledáme nového Traineeho do analytického a projektového týmu.

Co tě v rámci našeho Trainee programu čeká?

• Práce na skutečných projektech pod dohledem zkušených mentorů-buddies, od kterých získáš cenné zkušenosti z oboru.
• Možnost podílet se na změnách procesů a postupů celé společnosti.
• V rámci práce se seznámíš s procení analýzou a tvorbou procesních map.
• Analýza velkého objemu dat – datová analýza.

Co budeš mít na starosti?

• Procesní analýzu – budeš analyzovat současné procesy, které zakreslíš a vytvoříš jejich procesní mapu, včetně časové náročnosti procesu.
• Návrh nového procesu – zakreslení nového procesu, porovnání časové náročnosti s původním stavem.
• Odřídit si realizaci změny do fáze změnového požadavku (zadání realizace změny), včetně kontroly termínů realizace a ověření po nasazení změny do provozu.
• Projekt revize SW pro výpočet a umístění dep a přepravních uzlů - SW na základě historických dat umí počítat náklady na přesun např. Depa. Budeš mít na starosti analýzu těchto , jejich revizi, návrh na doplnění SW a práci se SW (modelace sítě).

Jaký bys měl být?

• Student minimálně 2. ročníku VŠ (zaměření na datovou analýzu výhodou).
• Pokud jsi analytický typ a rád jdeš do hloubky dat.

Co u nás získáš?

• Práci na částečný úvazek s možností úpravy pracovní doby dle tvého studia (ideálně však 2 dny v týdnu).
• Budeš součástí skvělého týmu Trainees z celé České republiky, kteří u nás pracují na zajímavých projekt napříč celou Českou poštou a pravidelně potkávají.
• Zkušeného mentora – buddyho.
• Zajímavé finanční ohodnocení.
• Rozvojové kurzy společně s dalšími Trainees.
• Možnost spolupráce na tvé bakalářské nebo diplomové práci.
• Po skončení studia se můžeme domluvit na další spolupráci.
• Spoustu zkušeností u jedné z největších logistických společnosti v ČR.

Zaujal tě náš Trainee program? Neváhej se mi ozvat!
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.