Tato pozice již není k dispozici.

Specialista prodeje energií od ČEZ - Příbram

Plný úvazek
Příbram
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Aktivně oslovovat nové klienty na základě dat, doporučení i vlastního vyhledávání.
  • Vyřizovat klientské požadavky na přepážce a po telefonu, poskytovat klientům poradenství.
  • Připravovat a realizovat schůzky s klienty.
  • Vyhledávat nové prodejní kanály.
  • Reporting a administrativa spojená s uzavřením obchodu.
  • Sbírat a zpracovávat obchodní tipy od kolegů a kolegyň z ostatních pošt.

Proč být jedním z nás?

  • Jako nováčka vás naučíme vše. Máme pro vás připravená školení, v rámci kterých si osvojíte potřebné znalosti a dovednosti pro výkon této pozice.
  • Po úvodním zaškolení se o váš rozvoj stará tým profesionálů, který vám pomůže s obchodem.
  • Práce na naší pobočce přináší Specialistům prodeje výhodu potencionálních zákazníků každý den.
  • Termín nástupu na pobočku je 1.9.2022, zaškolení probíhá od 1.8.2022 - v jiném městě než je místo pracoviště.

Jakého parťáka do našeho týmu srdcařů hledáme?

  • Máte klienta na prvním místě – umíte mu naslouchat a dobře poradit.
  • Zvládnete jednoduše popsat i složitější věci.
  • Dokážete strhnout okolí ke společnému cíli. Jste prostě obchodníkem tělem i duší.
  • Máte kladný vztah k počítačům a technologiím. Čeká vás práce v CRM systému, tedy bez (uživatelských) znalostí práce s počítačem se u nás neobejdete.
  • Jste samostatní, všestranní a spolehlivost patří mezi vaše silné stránky.
  • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou.

Na co se můžete těšit?

  • Zajímavá pracovní doba (3x v týdnu do 15 hod.).
  • Volné víkendy.
  • Fixní měsíční mzda + bonusový systém.
  • Vše potřebné vás naučíme.
  • Nejste na to sami díky naší tipovací aplikaci.
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek na MultiSport kartu, dětské tábory nebo na ubytování v našich rekreačních zařízeních.

Pracovní doba:

  • Otevírací doba pro klienty je:

Pondělí a středa 9-12h, 12,30-17h
Úterý, čtvrtek, pátek 9-15h

  • Pracovní doba je v rozsahu 8,30-17,30h, případně 8,30-15,30h

Místo pracoviště:

Pošta Příbram 1
Pojďte do toho s námi a pracujte na správné adrese jako Specialista prodeje energií od ČEZ!

Pokud se Vám naše nabídka líbí, vyplňte dotazník a přiložte Váš životopis. Ozveme se Vám!

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.