Tato pozice již není k dispozici.

Specialista HR

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

• Administrativní činnost spojenou s Fondem kulturních a sociálních potřeb.
• Administrovat benefit Multisport kartu.
• Budete mít na starosti analýzy pracovně-lékařských služeb.
• Hledat nová řešení a optimalizovat stávající procesy

Jakého parťáka do našeho týmu srdcařů hledáme?

• Týmového „hráče“ s VŠ vzděláním, nemusí mít roky zkušeností, ale nebojí se ptát.
• Kolegu nebo kolegyni s otevřeným přístupem ke zpětné vazbě a s chutí pracovat.
• Pokud máte předchozí praxi z obdobné oblasti, je to výhodou.

Na co se můžete těšit?

• Zajímavou, pestrou a odpovědnost práci.
• Odpočinek je důležitý – u nás máte týden dovolené navíc.
• Stravenky, které z velké části platíme my.
• MultiSport kartu za zvýhodněných podmínek.
• Možnost dalšího profesního růstu.
• Myslíme i na vaši rodinu, proto se můžete těšit na možnost odpočinku v našich rekreačních zařízeních či vám dáme příspěvek na dětský tábor pro vaše ratolesti.
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.