Tato pozice již není k dispozici.

Specialista HR - podpora činností back office

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu BackOffice hledáme nového kolegu, který mezi nás zapadne. Hledáme:

• týmového „hráče“ s VŠ, nemusí mít roky zkušeností
• osobnost s pestrou verbální komunikací (slovem i písmem)
• kreativce, který hledá nová řešení a dokáže je promítnout do praxe
• kolegu nebo kolegyni s otevřeným přístupem ke zpětné vazbě a s chutí pracovat

Co Vás čeká?

• vytváření materiálů k interní komunikaci
• hledání nových řešení a optimalizace stávajících procesů
• administrace benefitů, komunikace se zaměstnanci
• příprava a realizace programů na podporu zdraví

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavou, pestrou a zodpovědnou práci
  • možnost dalšího profesního růstu
  • podporu týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 90 Kč (na stravenku doplácíte 20 Kč)
  • zvýhodněnou Multisport kartou

Kde budete pracovat?

Praha 6, Kafkova 19 (blízko "kulaťáku")

Kdy byste mohl nastoupit?

  • ihned/dle dohody
    V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".