Tato pozice již není k dispozici.

Administrátor pošt - pošta Kladno

Plný úvazek
Kladno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Česká pošta
Česká pošta

Pozice

Popis pozice

Hledáme Vás, který:

  • máte zkušenosti z poštovního provozu
  • rád komunikujete s lidmi a profesionální klientský přístup je Vám vlastní a přirozený
  • máte v okruhu svých známých pověst spolehlivého a zodpovědného člověka
  • dovedete s úsměvem klientům nabízet služby a produkty
  • se rychle učíte a brzo se orientujete v nových poznatcích,

Co bude vaší náplní práce?

  • práce na poštách v rámci dané oblasti - Kladno a okolí
  • řízení pobočky a zajištění výkonu činnosti po dobu nepřítomnosti vedoucích pošt nebo zastupování na přepážkách dle potřeby
  • poskytování služeb v souladu s pošt. podmínkami a podmínkami obchodních partnerů, dodržování technologií, naplňování parametrů kvality
  • spolupráce při vyhledávání nových zákazníků ČP
  • vedení pokladny nepověřené pošty

Co byste měl mít?

  • SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost,
  • praxi v poštovním provozu a znalost APOSTu výhodou,
  • časovou flexibilitu,
  • ŘP sk. B - aktivní řidič,
  • spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem,
  • příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, předpoklady k vedení týmu

Proč pracovat právě u nás?

Česká pošta si plně uvědomuje přínos svých zaměstnanců, a proto vynakládá každý rok cca 1,1 miliardy Kč na poskytnutí benefitů (zaměstnaneckých výhod) pro své zaměstnance.

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 16.000 Kč ročně a vy doplácíte jen 20 Kč na stravenku
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše blízké
  • rekreace ve firemních ubytovacích zařízeních za pár korun
  • příspěvky na dětské tábory
  • příspěvek na penzijní připojištění až 6000 Kč ročně
  • možnost profesního růstu (kariérní řád, odborné komplexní školení)
  • příležitost práce v lokalitě bydliště (hustá síť poboček)
  • Možnost vstoupit do programu MultiSport.

Kdy byste mohl nastoupit?

Nástup ihned.

V případě zájmu Vám více informací poskytne:

Andrea Maňásková - vedoucí oddělení
tel. 605 225 962

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.