Tato pozice již není k dispozici.

Pracovník v sociálních službách

Plný úvazek
Šťáhlavy
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

CENTRUM HÁJEK

Pozice

Popis pozice

Přímá péče o klienty s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením,

podílení se v kooperaci se sociálním pracovníkem na přípravě a kontrole individuálních plánů klientů,

prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků klientů,

denní komunikace s rodiči klientů,

manuální zručnosti a kreativita,

provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy.

Co u nás získáš

Zajímavou, různorodou a přínosnou práci, specializované pracoviště jediné v celém Plzeňském kraji,
pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek, (první rok na dobu určitou, následně na dobu neurčitou),
5 týdnů dovolené,
pracoviště umístěné v nově zrekonstruovaných prostorech,
vzdělávací kurzy a odborná školení,
umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání,
příjemnou pracovní atmosféru a kolektiv,
stravování za zvýhodněnou cenu,

Požadavky na pozici

Zkušenosti a praxe s prací v sociálních či zdravotních službách s klienty s handicapem

nutná, masérský kurz velkou výhodou,

zodpovědnost a psychická odolnost,

zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost,

řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - možnost dopravit se na místo pracoviště).