Tato pozice již není k dispozici.

Pomocný rehabilitační pracovník

Plný úvazek
Šťáhlavy
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

CENTRUM HÁJEK

Pozice

Popis pozice

- Aplikovat fyzikální terapie (oxygenoterapie, magnetoterapie, elektroléčba),

provádět uvolňující masáže dle plánů klientů

- řídit svozový automobil.

Co u nás získáš

- Práci ve specializovaném pracovišti,
- zajímavou, různorodou a přínosnou práci,
- 5 týdnů dovolené,
- pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek,
- pracovní smlouva (na dobu určitou) – nejedná se o zástup za mateřskou dovolenou
- pracoviště umístěné v nově zrekonstruovaných prostorech,
- vzdělávací kurzy a odborná školení,
- umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání,
- příjemnou pracovní atmosféru a kolektiv.

Požadavky na pozici

- Odpovídající zdravotní vzdělání,
- zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost,
- samostatnost a odpovědnost,
- psychickou odolnost,
- zkušenosti a praxi s prací v sociálních či zdravotnických službách s klienty s handicapem vítána,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič – možnost dopravit se na místo pracoviště).