Tato pozice již není k dispozici.

Ergoterapeut

Smlouva na dobu určitou
Šťáhlavy
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání

CENTRUM HÁJEK

Pozice

Popis pozice

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

· vykonávat ergoterapeutická vyšetření a stanovovat léčebné a pomocné postupy s ohledem na možnosti našich klientů

· vytvářet návyky vedoucí ke každodenní soběstačnosti našich klientů s různým typem tělesného, mentálního a kombinovaného postižení

· spolupracovat se speciálním pedagogem, fyzioterapeutem a sociálním pracovníkem

· vytvářet dlouhodobé individuální plány klientů

Požadavky na pozici

· odpovídající vzdělání v oboru ergoterapeut

· zdravotní způsobilost a morální bezúhonnost

· samostatnost a odpovědnost a psychickou odolnost

· zkušenosti a praxi s prací v sociálních či zdravotnických službách s klienty s handicapem nutností

· řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič – možnost dopravit se na místo pracoviště)