Tato pozice již není k dispozici.

Účetní

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

BNP Paribas Cardif

Pozice

Popis pozice

Naše společnost spadá pod křídla francouzské BNP Paribas Cardif. Hvězdné logo je většině lidí důvěrně známo díky sponzorství největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit své klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je třeba výpadek příjmu kvůli ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

V České republice máme dvě divize – Cardif Pojišťovna a Cardif Services, která se primárně zaměřuje na vývoj klíčových softwarů pro pojišťovny v rámci kontinentální Evropy. Nedílnou součástí jsou další služby jako vývoj a naceňování pojistných produktů, HR, optimalizace a sjednocování procesů nebo manažerské účetnictví.

Do účetního týmu, který poskytuje podporu jednotlivým oddělením v rámci Cardif Services, hledáme účetní.

Náplň pracovní činnosti

  • Ve spolupráci s hlavní účetní budete mít na starosti zpracovávání závěrek.
  • Účtovat budete faktury, služební cesty a ostatní účetní operace.
  • Spolupracovat budete na přípravě přiznání k DPH.
  • Podílet se budete na přípravě dokumentace pro audit a daňového poradce.
  • Starat se budete o přípravu statistických výkazů a jiných reportů.
  • Nedílnou součástí Vaší pozice bude práce na aktuálním projektu související s digitalizací účetnictví.

Váš profil

  • Pochlubíte se minimálně roční zkušeností v oblasti účetnictví.
  • Chápete souvislosti v účetnictví.
  • Pracujete s MS Excel na pokročilejší úrovni.
  • Umíte přemýšlet ,,out of box”, jste iniciativní a nebojíte se přicházet s novými nápady na zlepšování procesů.
  • Mezi Vaše přednosti patří analytické a logické myšlení.
  • Umíte být diskrétní a spolehlivost je Vaší výsadou.
  • Dorozumíte se anglicky bez větších problémů (B2 znalost).

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit a budete moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd).
  • Možnost učit se od odborníků ve svých oblastech, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky. Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktivit.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Individuální rozpočet na osobnostní růst

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".