Tato pozice již není k dispozici.

JUNIOR BUSINESS ANALYST - FINANCE

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

BNP Paribas Cardif

Pozice

Popis pozice

Naše společnost je pod křídly francouzské BNP Paribas. Logo hvězdy zná většina lidí díky sponzoringu největších tenisových turnajů. A hvězdné je i naše poslání – chránit naše klienty v případě nenadálých životních událostí, jako je výpadek příjmu v důsledku ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci.

V České republice máme dvě divize – Cardif Pojišťovna a Cardif Services, které se zaměřuje na vývoj klíčových softwarů pro pojišťovny v rámci kontinentální Evropy. Nedílnou součástí jsou služby jako vývoj a naceňování pojistných produktů, HR, optimalizace a sjednocování procesů nebo manažerské účetnictví.

Do Cardif Services aktuálně hledáme Junior Business Analytika do oddělení financí.

Pokud tě zajímá propojení IT světa se světem financí, nemáš problém komunikovat v češtině i angličtině a jsi dobrý/á v Excelu, dej nám o sobě vědět!

Náplň pracovní činnosti

  • Budeš důležitým mostem mezi oddělením financí a IT, tedy primárním kontaktem pro IT analytiky a finanční uživatele.
  • Zodpovědný budeš za testování interních aplikací, ale podílet se budeš i na jejich designu a dalším zlepšování.
  • Součástí tvé práce bude i analýza a zlepšování finančních procesů.
  • Dostaneš příležitost zapojit se i do dalších zajímavých projektů napříč společností.

Tvůj profil

  • Máš alespoň 1 rok zkušeností na pozici ve financích
  • Rád/a komunikuješ s lidmi a tvou silnou stránkou je organizace
  • Nebojíš se samostatné a odpovědné práce
  • S češtinou a angličtinou nemáš problém a velmi dobře ji ovládáš
  • Práce v MS office tě nepřekvapí
  • Máš chuť se učit novým věcem

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudeš nudit a budeš moci využít vlastní nápady a iniciativu.
  • Možnost pracovat v dynamickém a profesionálním týmu v mezinárodní společnosti se silným zázemím.
  • Flexibilitu v podobě pružného pracovního týdne, kdy si volíte začátek a konec své pracovní doby.
  • Širokou škálu zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, za rok 14 000 bodů do Cafeterie na kulturu, sport, vzdělávání a jiné aktivity; stravenky, štědrý příspěvek do penzijního pojištění, atd.)
  • Možnost učit se od odborníků, těšit se u nás můžete na odborné i soft tréninky.
  • Nabízíme také programy pro talenty nebo možnost zúčastnit se dobrovolnických CSR aktiv.

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Možnost občasné práce z domova

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".