Tato pozice již není k dispozici.

Marketingový specialista (podpora prodeje)

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 18. června 2022
Několik dní doma
zkušenosti: > 1 rok
Vzdělání: 3 rok VŠ

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

O marketing se u nás zajímá skoro každý. Nejpočetnější a nejrůznorodější tým v BATu. Diverzita / rozmanitost, nám přináší více pohledů na svět, projekt nebo problém (pokud nastane). To je to, z čeho čerpáme a čeho si u nás vážíme. Chceš být u toho? Máš šanci, nudit se rozhodně nebudeš.

Tvoje hlavní náplň práce bude

  • marketingová / aktivační podpora našich značek (podpora prodeje)
  • efektivní komunikace s agenturou a dodavateli (tvorba vizuálů, spotů, objednávek zboží, kontrola skladů)
    správa rozpočtu
  • práce v systému elektronické fakturace
  • komunikace s našimi obchodními zástupci v terénu a zbytkem kanceláře

Požadavky na pozici

Co ti pomůže k úspěchu?

  • schopnost pracovat na více projektech najednou, flexibilita a odolnost (pokud se něco nedaří, děláme to znovu, dokud to není perfektní)
  • praxe v marketingu nebo podobných rolích, ideálně v rychloobrátce (rychlý, dynamický byznys)
    kreativita a inovativní myšlení
  • proaktivita a ochota se učit
  • schopnost efektivně komunikovat s lidmi na všech úrovních
  • MS Word, Excel, PowerPoint je samozřejmost, stejně tak angličtina na komunikativní úrovni

A co za to?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti a možnost být u atraktivních projektů
  • roční bonus, kafeterii, příspěvky na stravování, multisport kartu, 25 dní dovolené, sick days
  • možnost vzdělávání, seberealizace
  • a hlavě kolektiv mladých talentovaných lidí a inspirativních lídrů, neformální pracovní prostředí a velkou flexibilitu