Tato pozice již není k dispozici.

Key Account Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

Hlavní náplní Vaší práce bude..
Budování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s TOP zákazníky (v dlouhodobém horizontu 7-8 nadnárodních řetězců z řad tabákových specialistů, čerpacích stanic a potravin).
Pravidelný kontakt se zákazníky, řešení operativních, taktických i strategických záležitostí v souladu s vizí firmy
Vyjednávání podmínek v rámci ročních i jakýchkoliv dílčích jednání
Vyhodnocování obchodních výsledků (nejen) v kontextu investic.
Posuzování finanční výhodnosti a optimalizace spolupráce
Efektivní správa svěřeného rozpočtu
Zajištění adekvátního podílu na vystavení, dostatečnou distribuci portfolia, vizibility a komunikační platformy
Snaha o odhalení, vyhodnocení a využití prozatím nevyužitého potenciálu spolupráce se zákazníkem
Nastavení spolupráce a vyhodnocení na měsíční/kvartální bázi s důrazem na adekvátní zastoupení variabilní složky
Vytváření plánů a strategií na úrovni zákazníků/kanálů
Forecast prodejů po jednotlivých kategoriích

Důležitá je také kooperace s ostatními týmy..
Exekuce a kontrola se zákazníkem odsouhlasených podmínek díky intenzivní spolupráci s field force (tj. area manažery a zejména obchodními zástupci)
Spolupráce s marketingem, trade marketingem a projektovými týmy za účelem efektivní implementace novinek – produkty nové generace (nahřívaný tabák, nikotinové sáčky aj.)
Proaktivita v rámci spolupráce jednotlivých oddělení včetně účasti na meetincích
Návrh promoakcí, ve spolupráci s marketingem výběr správné mechaniky a dle typologie zákazníka i vhodných dárků
Zodpovědnost za plánogramy (spolupráce s trade marketingem) a jejich měsíční/kvartální revizi a obměnu

A budete mít k sobě malý tým.
Podpora 2 přímých podřízených zejména v oblasti rozvoje, koučinku a v případě klíčových rozhodnutí (např. dlouholeté tendry, eskalované obchodní jednání atd.) i v obchodní rovině

Co Vám můžeme nabídnout my?
Skvělý tým, inspirativní kolegy
Mezinárodní prostředí, moderní kanceláře
Korporátní benefity

Požadavky na pozici

Odpovídající zkušenosti
Manažerské schopnosti
Anglický jazyk