Tato pozice již není k dispozici.

GLO Ambasador pro Pražský region

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

British American Tobacco

Pozice

Popis pozice

Chceš se radovat z dobrých prodejných výsledků? Budeme tě pravidelně školit a koučovat. Budeme tě motivovat. Nech to na nás! Ukážeme ti nejlepší cestu, ale zároveň budeš mít neomezené množství prostoru ukázat nám co v tobě je! Znáš přísloví „Kde je vůle je i cesta“? Pokud ano, vítej v klubu! Za to budeš mít nadstandardní finanční ohodnocení s měsíčním bonusem ne jako motivaci, ale jako odměnu za dobře a kvalitně odvedenou práci, která tě bude bavit a stane se naším společným koníčkem.

Co budeš mít na starosti?
  • Budování vysoce inovativní značky na trhu.
  • Aktivní vyhledávání kontaktů a příležitostí.
  • Představení nového produktu - glo a udržování kontaktu s našimi klienty.
  • Budeš mít možnost účastnit se zajímavých spotřebitelských eventů, podílet se na vývoji reklamních materiálů a dalších nástrojů.

Co u nás získáš

  • Časovou flexibilitu.
  • Velmi dobré finanční ohodnocení.
  • Práci ve společnosti se start-up spiritem v zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
  • Kariérní rozvoj.
  • Inspirativní kolegy, kteří se vším pomůžou, šéfa, který dokáže namotivovat a ocenit dobrou práci.
  • Pravidelný coaching.

Požadavky na pozici

  • Rád(a) komunikuješ s lidmi, dokážeš lehce navazovat vztahy.

    • Vyhovuje ti práce, ve které jsi nezávislý(á) a nebojíš se vlastní iniciativy.
    • Předchozí zkušenost s přímým prodejem nebo promotérskou prací může být tvou výhodou.
    • Hledáš stabilitu HPP s časovou flexibilitou.
    • Rád(a) a aktivně řídíš auto.
    • Chceš být součástí něčeho většího a pracovat v mladém dynamickém týmu.
    • Máš otevřenou mysl a chceš se učit novým věcem