Bohemia Energy

Junior SQL vývojář

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 1

  • Energie
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 1

Jsou rychle rostoucí rodinná firma vlastněná českými majiteli. Domácnostem, firmám a institucím v Česku a na Slovensku dodávají elektřinu a plyn. I přes svoji velikost fungují flexibilně, drží si přátelskou atmosféru a individuální přístup k zaměstnancům. A za inovaci pro klienty – uzavírání smluv přes tablety – získali dvě prestižní IT ocenění. V Bohemia Energy máte šanci pracovat u 4. největšího dodavatele energií na českém trhu, který mimo jiné podporuje znevýhodněné děti.

Popis pozice

  • Každý den budete kontrolovat sadu reportů v nástroji pro zákaznické kampaně, jestli probíhají podle zadání.
  • Ze začátku se seznámíte s tím, co jednotlivé automaty v rámci kampaně dělají.
  • Dostanete popsaný proces a podle reportů budete kontrolovat, zda kampaň probíhá správně.
  • Zjistíte-li nesrovnalost, zapíšete ji jako incident do aplikace HelpDesk.
  • Opravy, se kterými si budete umět poradit sám/sama, vyřešíte pomocí SQL. V opačném případě je předáte na kolegy z týmu k vyřešení. Čím více se od kolegů časem naučíte, tím více věcí budete moci řešit samostatně.
  • Půjde-li o drobnou změnu v zákaznickém informačním systému (tzv. ZIS), opravíte ji vlastními silami.
  • Budete kontaktní osobou pro oddělení, kterých se kampaně týkají - tj. nejčastěji odd. Zákaznická péče. Půjde tedy o vašeho interního zákazníka, který potřebuje stejnou péči jako zákazník naší firmy.
  • Budete pravidelně předávat data různým registrům (bankovní registr dlužníků, nebankovní registr dlužníků atd.).

Co u nás získáš

  • Nastartování kariéry v IT.
  • Práci v mladém týmu s pohodovými vztahy.
  • Šikovní kolegové mají příležitosti pro kariérní růst.
  • Dovolená trvá celkem 5 týdnů v roce.
  • Dostanete stravenky v hodnotě 100 Kč za den.
  • Každý měsíc vám přispějeme na zážitky všeho druhu, relaxaci, dovolenou, kurzy nebo třeba penzijní spoření – vybírat si budete ze široké nabídky v systému cafeterie.
  • Dotujeme kartu MultiSport – můžete ji dostat i pro rodinu nebo kamarády.
  • Ušetříte za elektřinu a plyn – díky zaměstnaneckému tarifu pro vás a další 3 odběrná místa.
  • Energii načerpáte v naší firemní kavárně - koupit si tam můžete čerstvé svačiny a firmou dotované zdravé mlsání.
  • Za doporučení nového kolegy dostanete až 16 000 korun.
  • Užijete si firemní akce – třeba hudební festival s bohatým cateringem, vánoční večírek v pražském klubu SaSaZu nebo běžecké soutěže.
  • Zabavíme i vaše děti – organizujeme pro ně letní příměstské tábory, dětský den a mikulášskou besídku.
  • Ceníme si vaší loajality – po 10 letech na vás čeká odměna 10 000 korun.
  • Budete pracovat v moderní kanceláři v Paláci Archa (naproti Bílé Labuti) – minutu od tramvaje, 3 minuty z metra, vlaku nebo autobusu.
  • Každý rok získáte den volna na dobrovolnické aktivity.

Vítané zkušenosti

  • Ovládáte SQL na středně pokročilé úrovni - Selecty dat z více tabulek, uložené procedury s využitím temp tabulek a views, správa jobů a používání SSRS reportů apod.
  • Baví Vás kontrolovat chyby a nesrovnalosti.
  • Dokážete se vcítit do toho, co (interní) zákazník potřebuje.
  • Máte pečlivý přístup k práci a chcete pomáhat.
  • Je na vás spolehnutí.
  • Chcete se učit nové věci a láká vás oblasti IT.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu