Junior Product Manager
Beryko

Beryko

  • Plný úvazek
  • Plat od 25K Kč do 35K Kč / měsíc
  • Pilsen

Společnost

Beryko

Beryko

  • Selektivní distribuce
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Pilsen

Poznáte je?

Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

Beryko
Chcete se dozvědět více o Beryko?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Pro náš skvěle fungující tým produkťáků hledáme jejich pravou ruku.

Co Vás čeká?

  • každodenní práce s nástroji MS Office (ceníky, rozpočty, akce, statistiky prodejů,..)
  • tvorba reportů, statistik, prezentací pro zákazníky, zaměstnance a centrálu společnosti
  • komunikace s obchodními partnery
  • vyřizování obchodní korespondence
  • vyúčtování ochrany skladu
  • spolupráce na přípravě produktových materiálů
  • spolupráce na tvorbě kampaní obchodního a marketingového oddělení
  • administrativní zajištění chodu oddělení

Co Vám dáme?

  • práci v mladém kolektivu
  • 25 dnů dovolené
  • roční budget 10 000 Kč na produkty
  • firemní tarif
  • finanční bonusy
  • slevy na produkty
  • občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování

Požadavky na pozici

Co čekáme my?

  • dobrá znalost MS Office, zejména Excel
  • znalost anglického jazyka
  • profesionální vystupování, komunikativnost, organizační schopnosti
  • zkušenosti s podobnou pracovní pozicí výhodou
  • znalost produktů Xiaomi výhodou

Proces náboru

Po zaslání životopisu jste automaticky zařazeni do výběrového řízení a v nejbližší době se dozvíte, zda jste vhodným kandidátem na tuto pozici. Odpovídáme všem uchazečům o zaměstnání. Máte další otázky? Napište nám.

Beryko

Beryko

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu