BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

Obchodní zástupce pro zahraniční trhy

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 9

Společnost

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

  • Automotive
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha 9

Tato pozice byla obsazena!

Tahle česká společnost vyrábí zemědělskou závěsnou techniku. Specializuje se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Je v úzkém kontaktu se zemědělskou praxí, a díky tomu se řadí k nejinovativnějším výrobcům. Dokáže se přizpůsobit požadavkům konečného uživatele a vyrábět stroje téměř na míru. To vše ale za předpokladu, že budou dodrženy zásady trvale udržitelného rozvoje planety. Zabývá se také projektováním a dodávkou zemědělských staveb pro skladování a posklizňové zpracování zrnin. Jejich projekty uplatňují nejmodernější dostupné technologie. Zaměstnávají více než 270 pracovníků a produkty exportuje do 35 zemí světa. Klobouk dolů.

Popis pozice

  • Komunikace s našimi dealery a jejich koordinace na daných zahraničních trzích.
  • Aktivity spojené s prodejem strojů BEDNAR přes zahraniční dealery.
  • Vyhledávání nových koncových zákazníků a potenciálních dealerů v dané oblasti.
  • Marketingová podpora při výstavách, polních dnech, demo ukázkách a školeních, které se realizují v průběhu roku.

Co u nás získáš

  • Zajímavou a dobře ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit.
  • Možnost cestování do různých koutů světa.
  • Pracovní dobu, kterou si budete moci naplánovat dle svých potřeb.
  • Možnost se kariérně rozvíjet v rámci celé společnosti.
  • Firemní akce, teambuildingy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky

Vítané zkušenosti

  • Máte ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání.
  • Zvládnete komunikovat v AJ, protože naši dealeři jsou cizinci.
  • Baví vás zemědělství a vše okolo něj.
  • Jste samostatný a nebojíte se nových výzev.
  • Jste dobrý řidič.

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

  • Praha 9
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...