BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

Brigáda v marketingu

  • Částečný úvazek
  • Praha 9

Společnost

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

  • Automotive
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha 9

Tato pozice byla obsazena!

Tahle česká společnost vyrábí zemědělskou závěsnou techniku. Specializuje se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Je v úzkém kontaktu se zemědělskou praxí, a díky tomu se řadí k nejinovativnějším výrobcům. Dokáže se přizpůsobit požadavkům konečného uživatele a vyrábět stroje téměř na míru. To vše ale za předpokladu, že budou dodrženy zásady trvale udržitelného rozvoje planety. Zabývá se také projektováním a dodávkou zemědělských staveb pro skladování a posklizňové zpracování zrnin. Jejich projekty uplatňují nejmodernější dostupné technologie. Zaměstnávají více než 270 pracovníků a produkty exportuje do 35 zemí světa. Klobouk dolů.

Popis pozice

  • organizace skladu tiskovin a reklamních předmětů
  • organizace skladu výstavního vybavení
  • evidence skladových předmětů v systému Helios Green
  • vyskladňování a příprava k odeslání skladových předmětů
  • reorganizace a vyklízení skladu
  • pomocné práce na počítači
  • přípravy i samotná exekuce akcí (výstav, polních dní, předváděček)
  • příprava na distribuci vánočních dárků
  • výhodou: řidičský průkaz skupiny B

Co u nás získáš

  • práci na dohodu o provedení práce či o pracovní činnosti
  • příjemné pracovní prostředí české rodinné firmy
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost kariérního růstu

Vítané zkušenosti

  • spolehlivost a chuť zkoušet nové věci
  • umět si poradit s různými úkoly

BEDNAR FMT

BEDNAR FMT

  • Praha 9
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.