Aures Holdings

Specialista finančních služeb - Tábor

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 32K / měsíc
  • Tábor

  • Automotive, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Tábor

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“.

Popis pozice

* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Příprava smluv a dokladů
* Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel

Co u nás získáš

* garantovaná mzda 32.000 Kč po dobu 3 měsíců
* po zaškolení 32.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou a možnost spolupráce i na zkrácený úvazek
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
* Nástup možný ihned
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Možnost rychlého kariérního růstu
* Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Vítané zkušenosti

* Příjemné a profesionální vystupování
* Zkušenosti s prodejem výhodou
* Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
* Ochotu pracovat na směny

  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu