Aures Holdings

Reklamační technik - Sokolov

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 25K / měsíc
  • Sokolov

  • Automotive, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Sokolov

Tato pozice byla obsazena!

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“.

Popis pozice

Hledáte novou pracovní výzvu? Baví Vás auta a Vaše technické znalosti jsou na velmi dobré úrovni? Máte zkušenosti v jednání se zákazníky a umíte řešit problémy?

Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

* osobní a telefonické jednání se zákazníky

* přijímat, posuzovat a rozhodovat o oprávněnosti reklamací

* evidovat podklady a související administrativní práci

Co u nás získáš

* smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* motivační systém odměňování
* plné zaškolení* podpoříme Vás v profesním růstu a rozvoji odborných znalostí
* slevy na firemní služby a produkty, Multisport karta, odměny za doporučení, zvýhodněné nebo volné vstupenky na sportovní a kulturní akce, slevy u firemních partnerů, Cafeterie Gallery Beta, firemní školka a další
* nástup je možný ihned nebo dohodou

Vítané zkušenosti

* znalost mechaniky vozu
* výborné komunikační schopnosti a prozákaznický přístup
* schopnost dobře argumentovat a zvládat námitky
* uživatelskou znalost práce na PC
* vzdělání nebo praxe v automobilové oblasti výhodou

  • Sokolov
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.