Aures Holdings

Programátor mobilních aplikací v React Native - Praha

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Automotive, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

AAA Auta založil v roce 1992 v Praze nadšený Australan Anthony James Denny, který začal budovat firmu doslova z ničeho. Na prodejní ploše měl jen maringotku, pár aut a velké plány. Dnes patří „Áčka“ pod Aures Holdings spolu s Mototechnou, která prodává zánovní a prémiové vozy, Mototechnou Drive, která pronajímá nové vozy a 1. Auto Diskontem, který prodává levné vozy. Do skupiny patří třeba i AuresLab, který se věnuje inovativním projektům a tvorbě software. AAA Auto je dnes jedničkou na trhu v obchodu s ojetými vozy. Nakoukni s nimi „pod kapotu“.

Popis pozice

Jsme jednička na trhu v prodeji ojetých vozů. Tuto pozici na trhu není jednoduché si udržet a proto rozšiřujeme náš webový team o další schopné kolegy.

CO TĚ ČEKÁ?

  • V současné době, přibíráme do naší webové garáže mobilní aplikaci s mezinárodním přesahem.
  • Tvým úkolem bude za pomoci našich zkušených programátorů tuto aplikaci dostat k našim uživatelům.

Co u nás získáš

  • MŮŽEME TI NABÍDNOUT:
    • Flexibilní pracovní dobu (home office)
    • Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
    • Možnost zvolit si práci na HPP nebo ŽL
    • Motivující platové ohodnocení + osobní ohodnocení
    • Příspěvek na Multisport kartu
    • Vzdělání ve tvém oboru nebo jazykové kurzy
    • Balíček firemních benefitů AAA Auto

Vítané zkušenosti

  • POŽADUJEME
    • Dobře ovládáš React Native
    • Verzuješ svůj kód v GITU
    • Rozumíš Frontendu
    • Máš zkušenost s vývojem mobilních aplikací

    VÝHODOU A VELKÉ PLUS:
    • Znalost PHP a REST UPI
    • Zkušenost s vývojem nativních mobilních aplikací
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu